Szalony Wiosenny Tydzień

Ostatni tydzień przed rozpoczęciem kalendarzowej wiosny uczniowie i nauczyciele naszej szkoły spędzili w niecodziennej, przemiłej atmosferze. Powodem radości, zadowolenia i uśmiechów był zorganizowany SZALONY WIOSENNY TYDZIEŃ.
PONIEDZIAŁEK – 18 MARCA – DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY – Pomysłów na szalone fryzury nie brakowało. Były kucyki, warkoczyki, peruki i zawijaski, a także czupryniaste gniazda.
WTOREK – 19 MARCA – DZIEŃ NA OPAK – Dzieci miały dwie różne skarpetki, czy buty, ubrania założone na lewą stronę albo tyłem do przodu.
ŚRODA – 20 MARCA – PIŻAMOWY ZAWRÓT GŁOWY – Każdy, kto miał ochotę, mógł  paradować po szkole w cieplutkiej i mięciutkiej piżamie, ze szlafroczkiem zarzuconym na plecy lub w swoich domowych papciach.
CZWARTEK – 21 MARCA – DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETY – Hasłem przewodnim tego dnia było „Każdy z nas jest inny i do tej odmienności ma prawo”. Na znak solidarności z osobami z różnymi niepełnosprawnościami założyliśmy skarpetki nie do pary.
PIĄTEK – 22 MARCA – DZIEŃ BEZ PLECAKA – Nasi uczniowie wykazali się kreatywnością w poszukiwaniu „zastępstwa” dla tradycyjnego plecaka. Zapakowali swoje przybory szkolne, książki i drugie śniadanie w przeróżny sposób. Widzieliśmy w szkole sklepowe kosze na zakupy, pojemniki na ciasto, garnki, skrzynki na narzędzia, kosze na śmieci, beczki, kosze wiklinowe i wiele innych rzeczy, których nie sposób wymienić.
BYŁ TO NAPRAWDĘ WESOŁY I SZALONY TYDZIEŃ! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE I WSPÓLNĄ ZABAWĘ!

IMG-20240324-WA0011

Post Author: redaktor_spts

Dodaj komentarz