Konkursy i Olimpiady Przedmiotowe

Rok szkolny 2020/2021

XIV Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

opiekun Wojciech Jóżwiak

Paweł Tataruch – laureat

Urszula Anhalt – laureatka

Martyna Pawlikowska – finalistka

XIV Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

opiekun Katarzyna Wędzelewska

Agnieszka Wnuk – laureatka

Rok szkolny 2019/2020

XIII Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

opiekun Wojciech Jóżwiak

Grzegorz Bordewicz – laureat

XLVI Olimpiada Geograficzna

opiekun Katarzyna Wędzelewska

Wiktoria Woźny – finalista

Olimpiada Statystyczna – IV Edycja

opiekun Katarzyna Wędzelewska

Dominik Pituła – finalista

Wiktoria Woźny – finalista

Rok szkolny 2018/2019

XII Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

opiekun Wojciech Jóżwiak

Katarzyna Krauze – laureatka

Grzegorz Bordewicz – finalista

Zuzanna Wybrańska – finalistka

XII Ogólnopolska Olimpiada „O Diamentowy Indeks AGH”

opiekun Katarzyna Wędzelewska

Wiktoria Woźny – laureatka

Rok szkolny 2017/2018

XI Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

opiekun Wojciech Jóżwiak

Grzegorz Bordewicz – finalista

Katarzyna Krauze – finalistka

Rok szkolny 2016/2017

IV Bałtycka Olimpiada Geograficzna w Kłajpedzie (Łotwa)

opiekun Katarzyna Wędzelewska

Grzegorz Dybowski – laureat

XLIII Olimpiada Geograficzna

opiekun Katarzyna Wędzelewska

Grzegorz Dybowski – laureat

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

opiekun Joanna Pietka – Baumgart

Sławomir Koralewski – laureat

Rok szkolny 2015/2016

XLII Olimpiada Geograficzna

opiekun Katarzyna Wędzelewska

Paweł Zyglewski – laureat

Grzegorz Dybowski – finalista

XX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

opiekun ks. Andrzej Marchewka

Magdalena Topolska – finalistka

Rok szkolny 2014/2015

XLI Olimpiada Geograficzna

opiekun Katarzyna Wędzelewska

Paweł Zyglewski – finalista

Grzegorz Dybowski – finalista (uczeń gimnazjum)

XL Olimpiada Historyczna

opiekun Wojciech Jóżwiak

Grzegorz Białyfinalista

Konkurs Filmowy “Nakręć się 2014”

opiekun Waldemar Zajączkowski

Paweł Osial – laureat

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Opiekun Joanna Piętka – Baumgart

Paweł Rajs– finalista

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

Opiekun Aldona Młodzik

Jacek Wątorek – laureat

Rok szkolny 2012/2013

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach

opiekun Wojciech Jóżwiak

Katarzyna Raczkowska – laureatka

Wojewódzki Konkurs Historyczny IPN

opiekun Wojciech Jóżwiak

Grzegorz Majewski – laureat

Rok szkolny 2011/2012

XXXVIII Olimpiada Historyczna

opiekun Wojciech Jóżwiak

Tomasz Leśniewski – finalista

XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

opiekun ks. Adam Piotrowski

Marianna Chęsy – laureatka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

opiekun Joanna Pietka – Baumgart

Jakub Gruszczyński – laureat

Rok szkolny 2010/2011

XLI Olimpiada Geograficzna

opiekun Katarzyna Wędzelewska

Sebastian Krupiński – finalista

XXXVII Olimpiada Historyczna

opiekun Wojciech Jóżwiak

Daniel Setcki – laureat

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

opiekun Piotr Mazurkiewicz

Aleksandra Olszewska – laureatka

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i jego czasach

opiekun Wojciech Jóżwiak

Kamil Zyglewski – laureat

Mateusz Brucki – finalista

Karol Kantorski – finalista

Piotr Teodorowski – finalista

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

opiekun Joanna Piętka – Baumgart

Jakub Gruszczyński – laureat

Sebastian Krupiński – finalista

Rok szkolny 2009/2010

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

opiekun Piotr Mazurkiewicz

Aleksandra Olszewska – finalistka

Rok szkolny 2008/2009

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

opiekun Iwona Krzeminska

Przemysław Witt – finalista

Olimpiada Języka Łacińskiego

opiekun Dorota Próchniak

Przemysław Witt – finalista

Rok szkolny 2007/2008

Olimpiada Języka Angielskiego

opiekun Bogumiła Gostańska

Kamila Sikorska – finalistka

Olga Ilukowicz – finalistka

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

opiekun Iwona Krzeminska

Kamila Sikorska – finalistka

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

opiekun Joanna Piętka – Baumgart

Agata Kubik – finalistka

Rok szkolny 2005/2006

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

opiekun Joanna Piętka – Baumgart

Tomasz Kubik – laureat

Rok szkolny 2004/2005

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

opiekun Piotr Mazurkiewicz

Jakub Kawka – finalista

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

opiekun Joanna Piętka – Baumgart

Tomasz Kubik – laureat

Letnia Szkoła Dla Młodych Fizyków – Kanada

opiekun Joanna Piętka – Baumgart

Tomasz Kubik – uczestnik

Rok szkolny 2003/2004

Olimpiada Chemiczna

opiekun Maria Mrówka

Sebastian Derdowski – laureat

Rok szkolny 1998/1999

Olimpiada Języka Niemieckiego

opiekun Grażyna Bogacz

Piotr Kurowiak – finalista

Rok szkolny 1997/1998

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

opiekun Iwona Krzeminska

Katarzyna Jankowska – laureatka

Olimpiada Języka Niemieckiego

opiekun Grażyna Bogacz

Katarzyna Jankowska – laureatka