Dyżury nauczycieli SPTS

Harmonogram dyżurów nauczycieli w związku z pandemią jest w opracowaniu.

Nauczyciel Przedmiot Dzień konsultacji Godzina konsultacji Miejsce konsultacji Uwagi
Aleksandra Basińska pedagog szkolnygabinet pedagoga 
Anika Jankowska pedagog szkolny gabinet pedagoga s. 215tel. 3766717
Emilia Piątkowska logopedagabinet logopedy (mała szkoła) 
Beata Polańska edukacja wczesnoszkolnasala nr 5 (mała szkoła) 
Janina Dalewska wychowanie przedszkolnesala nr 4 (mała szkoła) 
Julita Ścigany edukacja wczesnoszkolna sala nr 20 (mała szkoła) 
Edyta Łapińska edukacja wczesnoszkolna sala nr 21 (mała szkoła) 
Anna Tomaszewska edukacja wczesnoszkolna sala nr 13 (mała szkoła) 
Mitura Małgorzata edukacja wczesnoszkolna sala nr 11 (mała szkoła) 
Iwona Fotin edukacja wczesnoszkolna  sala nr 22 (mała szkoła) 
Małgorzata Szymczak język angielski klasy 1-3 pokój nauczycielski (mała szkoła)  
Emilia Świątkowska świetlica sala nr 13 (mała szkoła)  
 Marzena Stawicka plastyka, świetlica sala nr 20 (mała szkoła)  
 Tomasz Drożyński historia, WOS, geografiasala nr 10 (Collegium Salesianum) 
Elżbieta Koralewska   fizyka sala nr 121 (Collegium Salesianum) 
Dorota Piotrowska   historiasala nr 9 (Collegium Salesianum)  
Barbara Dziedzic muzyka, technikasala nr 16 (Collegium Salesianum)  
 Agata Kaczmarek j. polskisala nr 23 (Collegium Salesianum)  
 Agnieszka Piechowiak  j. polski sala nr 107 (Collegium Salesianum) 
 Dorota Kaja j. polski  sala nr 12 (Collegium Salesianum)  
 Katarzyna Reszelewska j. polski  sala nr 12 (Collegium Salesianum)  
 Stefania Tabaczyńska j. polski   sala nr 12 (Collegium Salesianum) 
Aleksandra Kulka  j. angielski sala nr 219 (Collegium Salesianum)  
Agnieszka Sobieraj  j. angielski   sala nr 214 (Collegium Salesianum)  
 Iwona Piotrowska j. angielski sala nr 119 (Collegium Salesianum)  
Mirella Tomczak  j. angielski sala nr 11 (Collegium Salesianum)  
Magdalena Studzińska  j. angielski  sala nr 206 (Collegium Salesianum)  
 Dagmara Ratajczak-Parzyńska j. niemieckisala nr 117 (Collegium Salesianum)  
Adam Wojciechowski  j. niemiecki sala nr 23 (Collegium Salesianum)  
Maciej Gałązka  j. niemiecki sala nr 007 (Collegium Salesianum)  
 Zofia Smolak-Sielaczek  matematyka sala nr 13 (Collegium Salesianum)  
 Anna Racka-Możuch matematyka sala nr 22 (Collegium Salesianum)  
 Agnieszka Pawlak matematykasala nr 120 (Collegium Salesianum)  
 Izabela Marchlewska  chemia sala nr 203 (Collegium Salesianum)  
 Renata Kałamaja matematyka, informatyka sala nr 110 (Collegium Salesianum)  
 Magdalena Gaweł informatyka, doradztwo zaw.  sala nr 14 (Collegium Salesianum) 
 Iwona Świerczyńska przyroda, biologia sala nr 10 (Collegium Salesianum)  
 Aleksandra Gołasz wych. fizyczne  pokój nauczycielski WF 
 Izabela Faustmann gimn. korekcyjna   pokój nauczycielski WF 
 Joanna Ziętak wych. fizyczne  sala gimnastyczna  
Agnieszka Kulczyckawych. fizyczne 
 Marek Sikorski wych. fizyczne  pokój nauczycielski WF 
Arkadiusz Nieradko wych. fizyczne  pokój nauczycielski WF 
 ks. Artur Chejnowski  religia  sala nr 106 (Collegium Salesianum) 
ks. Adam Kierszka religiasala nr 107 (Collegium Salesianum)
ks. Tomasz Malinowski religiasala nr
(mała szkoła)