OBÓZ JĘZYKOWY W IRLANDII dla uczniów LOTS i kl. 7-8 SPTS

INFORMACJE WSTĘPNE I ZAPROSZENIE

Szanowni Rodzice, kochani Uczniowie,

w tym roku szkolnym proponujemy Wam coś zupełnie nowego, czego w naszej szkole jeszcze nigdy nie było!

W dniach 14 – 28 lipca 2024 r. planujemy dla licealnej grupy około dwudziestu osób dwutygodniowy obóz językowy do Maynooth niedaleko Dublina w Irlandii.

Językowo jest to nie lada gratka, ponieważ jest to wyjazd we współpracy z Uniwersytetem w Maynooth, który zapewni zajęcia językowe, mające na celu podniesienie kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego.

Oprócz codziennych zajęć językowych podczas obozu planujemy wycieczki kilkugodzinne oraz całodniowe wraz z zajęciami w terenie do: Dublina, Trim Castle, Limerick i okolic, Wicklow Mountains (wycieczka w góry), na Klify Moheru (jedno z najbardziej niesamowitych i malowniczych miejsc w Europie).

CENA:

2000 Euro (wyjazd dwutygodniowy), która obejmuje: przeloty do i z Dublina, transfery lotniskowe, wycieczki (wyżej wymienione), codzienne kilkugodzinne zajęcia językowe na Uniwersytecie, zakwaterowanie w kampusie uniwersyteckim, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja), ubezpieczenie, opiekę 24h i pomoc nauczycieli z naszej szkoły (Apolonia Łuczka, ksiądz Arkadiusz Orzechowski).

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WRAZ Z WYKAZEM GODZINOWYM AKTYWNOŚCI KAŻDEGO DNIA OBOZU ZOSTANIE PRZEKAZANY PO ZEBRANIU GRUPY.

CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO WSTĘPNYCH ZAPISÓW (PO KONSULTACJI Z RODZICAMI!) U PANI APOLONII ŁUCZKI (CODZIENNIE SALA 206) DO poniedziałku 23 PAŹDZIERNIKA. PO TYM TERMINIE W PRZYPADKU ZEBRANIA GRUPY, ZAPISANYM OSOBOM ZOSTANĄ PRZEKAZANE SZCZEGÓŁY DOT. FINANSOWANIA WYJAZDU.

Zapraszamy na wyjątkową irlandzką przygodę życia!

A. Łuczka, ks A. Orzechowski

źródło zdj.: https://www.globtroter.pl/artykuly/4658,irlandia,klify,moheru,irlandzki,cud,natury.html#

Post Author: webmaster_lots

Dodaj komentarz