WYCIECZKA 1 ALFA DO WISŁY W BESKIDZIE ŚLĄSKIM

W czerwcu uczniowie 1 alfa  wybrali się na wycieczkę integracyjno-krajoznawczą w góry do Wisły razem z wychowawczynią Katarzyną Wędzelewską oraz ks. Adamem Kierszką. Codziennie, bez względu na pogodę, dane nam było przemierzać i odkrywać nowe szlaki dotąd nieznane.  Będąc w muzeum Beskidzkim mieliśmy okazję poznać życie mieszkańców gór oraz zakosztować nauki pisania gęsim piórem w dawnej szkole. Każdy z nas wyniósł z wycieczki to co było mu potrzebne i czego chciał. Na pewno lepiej się poznaliśmy, czemu służyły wędrówki szlakami górskimi,  także wspólne przyrządzanie posiłków i wieczorne gry w FIFA, czy „pogaduchy we własnym gronie”. Najważniejsze jest to, że wszyscy wrócili w szczęśliwi, niektórzy nawet zmotywowani do wracania na górskie szlaki.

IMG-20220619-WA0000