Mikołaje na start…

W sobotę 4 grudnia odbył się Fordoński Bieg Mikołajów, w którym jak co roku, wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas 0 – III wraz z rodzeństwem i rodzicami pod opieką pani Ani Ledworowskiej. „Mikołajów” nie przestraszył mroźny, grudniowy poranek oraz bieg w odrobinę trudniejszych warunkach, niż dotychczas. Uczestnicy w czerwonych czapkach Mikołaja licznie zgromadzili się przy fordońskich tężniach, gdzie wyznaczony był początek trasy.
Po krótkiej, wesołej rozgrzewce prowadzonej przez ultramaratonistę pana Andrzeja Urbaniaka, rozpoczął się dwukilometrowy bieg prowadzący przez pobliskie tereny leśne.
Na zakończenie biegu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne upominki. Na mecie widać było rozgrzane, uśmiechnięte buzie, radość z otrzymanych wyróżnień i słychać było
chóralne okrzyki podziękowań …..

Opracowała: Anna Ledworowska

Bieg Mikołajkowy