Informatyczne sukcesy uczniów naszej szkoły

Miło jest nam poinformować o wspaniałych sukcesach uczniów naszej szkoły na polu matematyczno-informatycznym. W konkursie InstaLogik zorganizowanym przez InstaKod Sp z o.o., twórcę programu nauczania, środowiska programistycznego i podręczników informatyki w klasach 4-8 oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli udział wzięło 19 uczniów. InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP odbywający się w 3 etapach.

A oto osiągnięcia:

Tytuł Laureata II stopnia oraz Najlepszy wynik w województwie kujawsko-pomorskim otrzymał:
Michał Piotrowski klasa 4a

Tytuł Laureata III stopnia otrzymali:
Natalia Sterkowicz klasa 6c
Wojciech Żarnowski klasa 6c
Julia Sterkowicz klasa 7c

Tytuł Finalisty na szczeblu ogólnopolskim otrzymali:
Marta Bąk klasa 4a
Mateusz Kujawa klasa 4b
Jakub Jaskólski klasa 6b
Anna Grelewicz klasa 7b

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Post Author: webmaster_spts

Dodaj komentarz