Wycieczka klas ósmych do Wrocławia

20 maja obyła się ostatnia wycieczka klasowa klas ósmych. Wrocław 2024. Wspaniała zabawa. Przeżycia, zwiedzanie, długie spacerowanie.
Dzień pierwszy wycieczki to Hydropolis. Przepiękny spacer po starym rynku we Wrocławiu. Zakwaterowanie w Hostelu Wratislavia i pierwsza noc poza domem.
Dzień drugi mega aktywny. Po śniadaniu zwiedzanie pięknego Wrocławia z przewodniczką panią Renatą. Widzieliśmy Filharmonię, podziwialiśmy Stary Wrocław, Ratusz na rynku. Liczyliśmy krasnale, a potem Ostrów Tumski. Po zwiedzaniu kolejna atrakcja to pokaz fontann koło Hali Stulecia. Następnie udaliśmy się do ZOO. Afrykarium zrobiło na nas wielkie wrażenie. Po tych atrakcjach obejrzeliśmy jeszcze Panoramę Racławicką. Na zakończenie dnia uzupełniliśmy zapasy w sklepie. Noc minęła ciekawie, bo mimo zmęczonych stóp, które zrobiły 16 km wielu z nas po prostu nie chciało się spać, a niektórzy spacerowali dalej.
Dzień trzeci to ostatni dzień razem na wycieczce. Spaliśmy do 8.30. Po śniadaniu pakowanie. Opuściliśmy hostel. Zapakowałyśmy nasze bagaże i poszliśmy obejrzeć zabytkowy dworzec kolejowy Wrocław Główny. Następnie spacerkiem przeszliśmy do budynku Sky Tower, by obejrzeć niezwykle modele i makiety w Kolejkowie.
I nadszedł koniec wycieczki. Było naprawdę wesoło. Było dużo śmiechu i rozmawiania. I nie wszyscy chcieli być fotografowani.

Wycieczka klas 8. do Wrocławia

Post Author: webmaster_spts

Dodaj komentarz