Kolejne sukcesy Uczniów LOTS!

Uprzejmie informujemy, że kolejni Uczniowie LOTS odnoszą sukcesy na rejonowych etapach Olimpiad Przedmiotowych z historii i wos-u. Oto lista zdolnych i pracowitych:

Dominik Kujawa z klasy 1 beta LOTS awansował do etapu wojewódzkiego XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za Wolność Waszą i naszą – jako jeden z 15. Uczniów w województwie!

Paulina Kamyk z klasy 3 alfa LOTS awansowała do etapu okręgowego 50. Olimpiady Historycznej. Eliminacje okręgowe w woj. kujawsko-pomorskim odbędą się w budynku Collegium Humanisticum UMK Wydziału Nauk Historycznych i Instytutu Historii i Archiwistyki w Toruniu.

Piotr Tonder z klasy 4 beta LOTS i Kacper Małecki z klasy 2 beta LOTS awansowali do etapu wojewódzkiego X edycji Olimpiady Solidarności – dwie dekady historii.

Piotr Tonder, Kacper Małecki i Dominik Kujawa awansowali do etapu wojewódzkiego XVII edycji Olimpiady Mediewistycznej.

Maria Piekarska z klasy 4 beta LOTS, Natalia Sikorska z klasy 2 beta LOTS oraz Paulina Kamyk wzięły udział i napisały pracę do XXI edycji Regionalnego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Czekamy na rozstrzygnięcia…

Wszystkim wymienionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie Collegium Salesianum w Bydgoszczy!

W. Jóźwiak

Post Author: webmaster_lots

Dodaj komentarz