Święto Komisji Edukacji Narodowej

W poniedziałek w naszych szkołach uroczyście obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Był wśród nas gość – Ks. Prof. Zbigniew Łepko – były inspektor naszej prowincji, który odprawił Mszę św. w intencji wszystkich pracowników naszej szkoły. W trakcie Mszy św. uczniowie klas I Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Salezjńskiego w Bydgoszczy złożyli ślubowanie, stając się tym samym pełnoprawnymi członkami społeczności liceum. Po Mszy św. uczestniczyliśmy w akademii przygotowanej pod kierunkiem p. Laskiej, p. Piechowiak i p. Dziedzic.

To niezwykłe święto było okazją do tego, by podziękować nauczycielom za trud i pracę włożoną w kształtowanie umysłów uczniów, rozwijanie ich pasji i zainteresowań, za cierpliwość i serce okazywane każdego dnia. 

IMG_20231016_082032

Post Author: webmaster_lots

Dodaj komentarz