EXTREME Geocashing Trial 2023 – VIII edycja

W październiku w Myślęcinku po raz 8 odbyła się gra terenowa „EXTREME Geocashing Trial”, organizowana przez Lokalną Grupę Działania „Klub 473” – z IV LO, VII LO, III LO w Bydgoszczy.

Wzięło w niej udział 12 zespołów ze szkół średnich. Naszą szkołę godnie reprezentowała 3-osobowa grupa z IV klasy w składzie: Paulina Gackowska-Rajs, Hanna Kobus i Michał Cisowski. Uczniowie mogli wykorzystać swoją geograficzną wiedzę w praktyce. Posługując się GPS, należało odnaleźć „skrytki” z pytaniami w jak najkrótszym czasie, co okazało się dużym wyzwaniem. Udział w grze terenowej to nie tylko rywalizacja między zespołami, ale także świetna zabawa i dobrze spędzony czas w pięknym otoczeniu leśnego parku. Każdy zespół, po zakończeniu gry, mógł się posilić przy ognisku, napić herbaty i zjeść słodki poczęstunek.  Po rywalizacji sędziowie podliczyli punkty i wręczyli nagrody dla wszystkich uczestników gry terenowej. W tym roku nasz zespół znalazł się za podium, ale walczył dzielnie. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Gra terenowa 1

Post Author: webmaster_lots

Dodaj komentarz