Dzień Dziecka

„ Jest na świecie ważny dzień,

nigdy nie odejdzie w cień.

To Dzień Dziecka moi mili,

więc nie traćmy ani chwili”

         1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Upłynął on w atmosferze wspólnej zabawy i beztroskim hasaniu na przygotowanym na ten dzień specjalnym placu zabaw. Labirynt sznurkowy, dmuchańce, liczne konkurencje sportowe, malowanie na folii, czy musztra wojskowa – to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na naszym milusińskich. Piskom i okrzykom nie było końca. Do wspólnego świętowania włączyli się również nauczyciele oraz dyrekcja szkoły. Także i oni poczuli się jak dzieci, zmieniając na ten jeden dzień w bajkowe  postaci. Sprawili tym swoim uczniom wiele radości.

         Nie zabrakło też pysznych przekąsek w postaci popcornu, waty cukrowej, ciast i ciasteczek.

         Wszystkim Dzieciom, tym najmłodszym i tym trochę starszym życzymy zdrowia, szczęścia i spełnienia tych najskrytszych dziecięcych marzeń.

Niech życie nie szczędzi Wam dobrych zdarzeń, a każdy dzień przepełniają radość i pozytywne doświadczenia. Niech uśmiech od ucha do ucha promienieje na Waszych twarzach i co dzień spotykają Was nowe przygody w gronie kochającej rodziny i wspaniałych przyjaciół.

          Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację tego wspaniałego wydarzenia. Order Uśmiechu przyznajemy naszym wspaniałym rodzicom –  jesteście WIELCY! Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!

IMG-20230601-WA0243

Post Author: redaktor_spts

Dodaj komentarz