CUDOWNE CHWILE Z BABCIĄ I DZIADKIEM
“Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków.
A dziadkowie wraz z babciami już czekają pod domami.
Za wnuczkami patrzą w dal wystrojeni jak na bal.”

Ostatni tydzień przed feriami był niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Był to tydzień pełen ciepła, uśmiechów, miłości i wzruszeń. Uczniowie z klas 0-3 przygotowali bowiem programy artystyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem recytowali swoje role, śpiewali piosenki, tańczyli i grali na instrumentach, oddając w każdym dźwięku i słowie szacunek, wdzięczność oraz miłość do zaproszonych gości. Widać było,że serca dziadków rozpiera duma, iż mają tak utalentowane wnuczęta. Na zakończenie występu dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki i zaprosiły na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. To były naprawdę wyjątkowe dni. Dni, które ukazały nam jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu klasowych uroczystości. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, uśmiechu i samych pięknych chwil!
Opracowanie: Julita Ścigany

IMG-20230125-WA0021