Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w klasach 1 – 3

„Sporo szkółek jest w powiecie, wszyscy dobrze o tym wiecie.
Ale takiej, jak TA drugiej, pewnie nigdzie nie znajdziecie!”

13 października, w naszej szkole, świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji, uczniowie klasy 2c, pod kierunkiem pani Karoliny Majewskiej oraz pani Marioli Ziółkowskiej, przygotowali przedstawienie ukazujące dzień z życia uczniów naszej szkoły. Młodzi artyści słowem, tańcem i piosenką podkreślili swoją wdzięczność, dla wszystkich pracowników naszej szkoły, za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę.
Na koniec uroczystej akademii głos zabrali ks. dyrektor Mariusz Kowalski oraz zaproszony tego dnia gość – ks. dr Krzysztof Niegowski.

Opracowanie: Karolina Majewska

21

Post Author: webmaster_spts

Dodaj komentarz