Konkursy przedmiotowe Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty

Drodzy Uczniowie,
Drodzy Rodzice / Opiekunowie,

W związku z publikacją na stronie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy Terminarza konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, zachęcam wszystkich uczniów naszej szkoły zainteresowanych wzięciem udziału w owych zmaganiach, których etap szkolny startuje 10.10.2022 o godzinie 10.00 o zgłaszanie się do nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Rejestracja uczestników potrwa od 01.10 do 09.10.2022.
Przypominam, że w etapie szkolnym może brać udział każdy uczeń, który zgłosi chęć uczestnictwa w konkursie i przedłoży podpisaną przez rodziców (opiekunów prawnych) kartę zgłoszenia oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie i przetwarzanie danych osobowych ucznia wraz z potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem konkursu i akceptacją jego wszystkich postanowień.

Wszystkie etapy rozpoczynają się o godz. 10.00.

Wzorem poprzedniego roku, każdy etap konkursu odbywa się w szkole macierzystej uczestnika. Na każdym etapie konkursu na wykonanie zadań uczeń będzie miał 60 minut, do których nie będzie wliczany czas przeznaczony na czynności organizacyjne.

Etap szkolny konkursów realizowany zostanie z wykorzystaniem platformy PIKO. Etap rejonowy i wojewódzki realizowane będą z wykorzystaniem platformy online.
Terminarz, oraz karta zgłoszenia będą dostępne w dzienniku elektronicznym Librus w zakładce pliki szkoły, oraz na stronie szkoły.

Z poważaniem
wicedyrektor SPTS
Maciej Gałązka

Post Author: webmaster_spts

Dodaj komentarz