TYDZIEŃ KOLORÓW 2022

“Wszystkie kolory przyjaźni” to hasło tegorocznego Tygodnia Kolorów zorganizowanego dla klas 0-3 w naszej szkole.
W kolejne dni tygodnia obowiązywał inny kolor i tak:

– poniedziałek – kolor czerwony – walentynki. Uczniowie wykonywali serduszka, przesyłali sobie miłe pozdrowienia

wtorek – kolor niebieski. Wspólnie spędzamy czas… na zabawach ruchowych lub grając w ulubione gry planszowe

środa – kolor żółty – Jestem Twoim słoneczkiem – w tym dniu chętni wykonywali papierowe słoneczka

czwartek – kolor biało-czarny  – Kot – mój czworonożny przyjaciel. Makijaż kota na swojej twarzy oraz wykonanie czarno-białego kota to zadanie w tym dniu

piątek – zielony -W przyjaźni z naturą – uczniowie przynieśli w tym dniu warzywa i owoce w kolorze zielonym, którymi urozmaicili swoje pierwsze śniadania.

Tydzień Kolorów w klasach 0-3 odbył się w dniach od 14 -18 lutego a w klasach 4-8 po powrocie uczniów do nauki stacjonarnej czyli od dnia 21 – 25 lutego.

Organizatorki p. Teresa i p. Marzena dziękują wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się do wspólnej zabawy.

Tydzień Kolorów