Bale karnawałowe w klasach 0-III

W ostatnich dniach w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli łakociami. Humor dopisywał dzieciom i wychowawcom. Punktem kulminacyjnym zabawy karnawałowej był wybór najlepszych tancerek i tancerzy balu oraz najciekawszych kostiumów.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami! Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Opracowanie: Karolina Nowakowska

Bale karnawałowe w klasach 1-3