“Holy Wins 2021 w SPTS”

W przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych tradycyjnie w klasach 0-3 odbyła się akcja „Holy Wins” czyli „Świętość zwycięża”.

W tym roku wydarzenie miało miejsce 29 października. Była to szczególna okazja do poznania nowych orędowników w niebie, zagłębienia się w ich życiorysy oraz wzorowania się na wyznawanych przez nich wartościach. Radosne świętowanie „Holy Wins” miało przede wszystkim na celu przypomnienie prawdy o powszechnym powołaniu do świętości.

Był to dzień obfitujący w wiele atrakcji. Tego dnia uczniowie oraz nauczyciele przebrali się na biało, za postać anioła, świętą lub świętego.
Jedno z zadań polegało na wspólnym wykonaniu „Drabiny dobrych uczynków” z wykorzystaniem gotowych zdań oraz arkusza papieru.
Pod hasłem „Wszyscy święci balują w niebie” odbyły się zajęcia świetlicowe podczas których uczniowie wykonali przestrzenne prace plastyczneprzedstawiające postaci świętych. Piękna i kolorowa wystawa prac ozdobiła korytarze szkolne.

Przebranie, rozmowy o świętych, prace plastyczne, śpiewy, tańce oraz nagrody i dyplomy dla każdej klasy uatrakcyjniły radosne świętowanie ” Holy Wins”.

Organizatorki serdecznie dziękują uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie, udział oraz wkład pracy.

Opracowanie: Małgorzata Szymczak

Organizatorki:
Dagmara Ratajczak-Parzyńska
Julita Ścigany
Małgorzata Szymczak

Holy Wins w SPTS

Post Author: webmaster_spts

Dodaj komentarz