DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W KLASACH 0-3

KOLEŻANKO I KOLEGO! BĄDŹ ŻYCZLIWY DLA KAŻDEGO”

W tym roku “Dzień Pluszowego Misia” przebiegał pod hasłem “Mój ukochany miś uczy życzliwości”. Tegoroczne obchody połączonez „Tygodniem Życzliwości i Pozdrowień” organizowanym na terenie naszej szkoły. Był to wyjątkowy dzień, gdyż otaczaliśmy się tym, co w życiu daje nam największe szczęście i ukojenie – życzliwością innych ludzi i pluszowymi misiami, które u wszystkich, bez względu na wiek, wzbudzają ciepłe uczucia i chęć ich przytulenia.
Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem- Misiem.Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.
Organizatorki całego „Misiowego zamieszania” zaprosiły dzieci do udziału w specjalnie przygotowanych aktywnościach. Każda z klas otrzymała różnorodne karty pracy, które rozwijały umiejętności czytelnicze, matematyczne, czy polonistyczne. Były to kolorowanki matematyczne, gry stolikowe, tworzenie opisów swoich przytulanek, czy układanie opowiadań o zagubionym misiu. Nie zabrakło też zabaw ruchowych przy wspólnej gimnastyce z Misiami.
Do świętowania włączyły się także wszystkie świetlice. W ramach zajęć świetlicowych dzieci wykonywały prace plastyczne i czytały książeczki, w których to głównym bohaterem jest właśnie Miś.
Wszyscy doskonale się bawili w towarzystwie swoich pluszowych przyjaciół.

Organizatorzy: Karolina Majewska, Julita Ścigany, Anna Ledworowska, Karolina Nowakowska

Opracowanie: Julita Ścigany

Dzień pluszowego misia

Post Author: webmaster_spts

Dodaj komentarz