Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który obchodzony jest 14 października. Honorowym gościem tego spotkania był przebywający w naszej szkole na wizytacji generalnej ks. Vaclaw Klement z Rzymu. Przybyła również przedstawicielka Bydgoskiego Kuratorium Oświaty, przyjaciel szkoły, pani dr Emilia Balana-Mroczkowska oraz wieloletni wicedyrektor Liceum Towarzystwa Salezjańskiego, pan Piotr Bryzgalski.

Porywające i pełne humoru przedstawienie w formie Koncertu życzeń opracowały i przygotowały panie: Barbara Dziedzic i Katarzyna Reszelewska. W przestawieniu wystąpili uczniowie szkoły podstawowej. Wyróżniono i nagrodzono pracowników naszej szkoły. Przyznano stypendia Dyrektora Szkoły o Prezesa Rady Ministrów.

BY211011_0208
fot. p. Marek Chełminiak

Post Author: webmaster_spts

Dodaj komentarz