Gra terenowa z okazji Dnia Dziecka w LOTS

Dźwięk szumiącego wiatru w drzewach działa kojąco. Kolor zielony w połączeniu z niebieskim automatycznie obniża poziom pobudzenia napisała autorka książki Kwitnący umysł. A Wojciech Oczko – nadworny lekarz królów polskich dodał: Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu. I jeszcze Dzień Dziecka – data stała, obchody ruchome.
  Pod czujnym okiem Pani profesor Katarzyny Wędzelewskiej 07.06.2021r jednokolorowe oddziały klasowe dziarsko i ochoczo ruszyły w teren ukoić skołatane nerwy i zwyciężyć w grze edukacyjnej. Młodzież była zachwycona buszując w trawach wszelakich, gdyż koperty zadaniami zostały skrzętnie ukryte, a nawet igliwiem przysypane. Nie obyło się bez telefonów, tych wykonanych oraz tych zgubionych i znalezionych (tu Pani profesor interweniowała bezpośrednio).
  Głód jest najlepszą przyprawą mawiała niejedna babcia. Po skończonych manewrach na uczestników czekała pyszna kiełbaska z grilla ufundowana przez Radę Rodziców serwowana przez niezawodnych harcerzy-absolwentów.
  Wszystkim uczestnikom gratulujemy uczestnictwa, zwycięzcy zostaną uhonorowani w poniedziałek.
x. Adam Kierszka sdb

20210607_135424

Post Author: webmaster_lots

Dodaj komentarz