Wznowienie realizacji konkursów przedmiotowych – od 9 listopada 2020 r.

Niniejszym informujemy, iż Ministerstwo Edukacji Narodowej, pomimo przedłużenia do 29 listopada br. zawieszenia zajęć stacjonarnych, dopuszcza możliwość przeprowadzenia olimpiad, turniejów i konkursów na terenie szkoły. Wobec powyższego Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty podjął decyzję o wznowieniu realizacji konkursów przedmiotowych na etapie szkolnym od 9 listopada 2020 r.

Natomiast etap rejonowy konkursów odbędzie się z tygodniowym przesunięciem w stosunku do pierwotnego terminu. Uczniowie, którzy chcą wziąć udział w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty, przychodzą na konkurs do macierzystej szkoły, zgodnie z ustalonym poniżej nowym terminarzem konkursów. Dyrektorzy szkół organizują konkursy w reżimie sanitarnym, zgodnym z obowiązującymi wytycznymi.

Post Author: webmaster_cs