III miejsce naszej szkoły w eXtremeGeocaching Trial 2020

W środę 07.10.2020 r. odbyły się na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku geocachingowe zmagania drużynowych reprezentacji szkół bydgoskich.    Naszą szkołę reprezentowała drużyna  w składzie:

  1. Maria Dulcet
  2. Melania Opielińska
  3. Hubert Pankowski

Każda reprezentacja została wyposażona w urządzenia GPS, by odnaleźć tzw. skrzynki z pytaniami. Każdy zespół musiał jak najszybciej wykonać zadania  w terenie z zakresu  m.in. podstaw geografii, krajoznawstwa,  atrakcji turystycznych naszego regionu czy też  survivalowych terminów. Gra terenowa wymagała spostrzegawczości i współpracy zawodników.  Zawody były niezwykle wyrównane, a kolejne miejsca różniły się minimalnie czasem czy pojedynczymi punktami.

Nasi reprezentanci zajęli 3 miejsce zaraz za przedstawicielami z III LO w Bydgoszczy i drużyną z bydgoskiego „Ekonomika”.  

Gratulujemy im tego sukcesu i życzymy zdobywania kolejnych.

Katarzyna Wędzelewska

IMG-20201012-WA0000

Post Author: webmaster_lots

Dodaj komentarz