Stop Zwolnieniom z WFu – zapowiedź

Termin: ​​24.09.2020r.
Miejsce: ​​teren rekreacyjno – sportowy ZS TS Collegium Salesianum w Bydgoszczy.

Uczestnicy: ​​nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy.

Organizatorzy: ​Wicedyrektor Iwona Fotin, wicedyrektor Maciej Gałązka, Joanna Ziętak, Agnieszka Kulczycka, Arkadiusz Nieradko, Wojciech Mizikowski, Marek Sikorski.

Gościem IV edycji będzie ultramaratończyk Andrzej Urbaniak

Program:

9.30   – uczniowie klas III a, b, c  (rozgrzewka, bieg na dystansie 100 m, wręczenie okolicznościowych pucharów)

9.45  – uczniowie klas II a, b, c (rozgrzewka, bieg na dystansie 100 m, wręczenie okolicznościowych pucharów)

10.00 – uczniowie klas I a, b (rozgrzewka, bieg na dystansie 50 m, wręczenie okolicznościowych pucharów)

10.15  –  uczniowie klas 0 a ,b (rozgrzewka, bieg na dystansie 50 m, wręczenie okolicznościowych pucharów)

10.45  – uczniowie klas IV a, b (rozgrzewka, bieg na dystansie 200 m, wręczenie okolicznościowych pucharów)

11.00  – uczniowie klas V a, b (rozgrzewka, bieg na dystansie 200 m, wręczenie okolicznościowych pucharów)

11.15  –  uczniowie klas VI a, b, c (rozgrzewka, bieg na dystansie 200 m, wręczenie okolicznościowych pucharów)

11.30 –  uczniowie klas VII a, b, c (rozgrzewka, bieg na dystansie 200 m, wręczenie okolicznościowych pucharów)

11.45 – uczniowie klas VIII a, b, c (rozgrzewka, bieg na dystansie 200 m, wręczenie okolicznościowych pucharów)

Uczniowie wraz z opiekunem (nauczycielem, który prowadzi zajęcia w danym oddziale o wyznaczonej godzinie) zgłaszają się do Organizatorów według ustalonego harmonogramu. Obowiązuje strój sportowy.

Rozgrzewkę dla poszczególnych klas przeprowadzą nauczyciele wychowania fizycznego, w wyznaczonym sektorze terenu rekreacyjno – sportowego ZS TS CS.•

Każda klasa w swoim składzie w obecności opiekuna biegnie na ustalonym dystansie. Mierzony będzie czas ukończenia biegu przez ostatniego ucznia danej klasy, dzielony przez ilość startujących uczniów.
Okolicznościowe puchary wręczać będą: Ks. Dyrektor Mariusz Kowalski i Gość – ultramaratończyk Andrzej Urbaniak​​​​​​​​​

Post Author: webmaster_cs