Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w Collegium Salesianum

Nowy rok szkolny rozpoczniemy 1 września Mszą świętą w kościele pw. św. Marka. Przypominamy o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa maseczką oraz zachowanie, w miarę możliwości, dystansu społecznego.
Poniżej dokładny harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego dla poszczególnych grup.

8.00 – Liceum Towarzystwa Salezjańskiego
11.30 – klasy 4 – 5 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego
12.30 – klasy 6 – 8 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego

Klasy 0 – 3 – rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na boisku przy szkole, ul. Salezjańska 1 w następującym porządku.

W razie wystąpienia niekorzystnych zjawisk pogodowych uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zostanie przeniesiona do budynku szkoły. Rodziców i dzieci prosimy o posiadanie środków ochrony osobistej – maseczki.

klasy 0 – godz. 9.00
klasy I – godz. 10.00
klasy II – godz. 11.00
klasy III – godz. 12.00

Msza święta inaugurująca rok szkolny w klasach 0-3 wraz z poświęceniem tornistrów odbędzie się w środę 2 września o godz. 11.45 w kościele pw. św. Marka w Bydgoszczy.