Plastyczny sukces uczniów SPTS

Miło nam poinformować, że mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym na pocztówkę – “Jan Paweł II Honorowy Obywatel Miasta Bydgoszczy “. Uczestnicy konkursu w swojej pracy wykorzystali różnorodne techniki plastyczne, niektóre wymagały wielkiej precyzji i cierpliwości. I choć dla młodych artystów postać Św. Jana Pawła II jest postacią historyczną, to w swoich pracach wydaje się być kimś bardzo bliskim. Oto laureaci konkursu z naszej szkoły.

KATEGORIA I – klasy I – III szkoły podstawowej
I nagroda – Marcin Wiśniewski, SPTS

KATEGORIA II – klasy IV – VI szkoły podstawowej
I nagroda – Wojciech Żarnowski, SPTS
II nagroda – Maja Sikorska, SPTS

GRATULUJEMY!!!

Laureaci konkursu lub ich opiekunowie nagrody będą mogli odebrać 16 czerwca (wtorek) w godzinach 13.00-18.00 w MDK nr 5.

Miejski Konkurs Plastyczny na Pocztówkę o św. Janie Pawle II

Post Author: webmaster_spts

Dodaj komentarz