Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
12 Gru 2017

Zbiórka darów w akcji Szlachetna Paczka

Przez ostatnie dwa tygodnie uczniowie naszej szkoły brali udział w zbiórce darów dla rodziny wskazanej w akcji Szlachetna Paczka.

Niektóre klasy zrezygnowały z tradycyjnych świątecznych upominków, by te pieniądze przekazać na zakup potrzebnych rzeczy. Inne klasy z kolei przeprowadziły własną zbiórkę pieniędzy, by wesprzeć wspólny cel. Nieoceniona jest też pomoc indywidualna – każdy, kto pragnął pomóc, przynosił żywność, środki czystości lub przedmioty wskazane przez rodzinę. Do akcji włączył się także Ksiądz Dyrektor, który przekazał na ten cel potrzebne meble.

W czwartek 7 grudnia wolontariusze zebrali się w bibliotece szkolnej, by spakować Szlachetną Paczkę. Tegoroczna paczka składa się aż z 23 elementów! W imieniu organizatorów akcji pragnę serdecznie podziękować każdemu, kto w jakikolwiek sposób nam pomógł. Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy więcej!

Paczka została zawieziona do wybranej rodziny w sobotę 9 grudnia.

Agnieszka Piechowiak​

• Picasa
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zebranie dla rodziców uczniów gimnazjum i liceum

W czwartek 14 grudnia 2017 odbędzie się zebranie dla rodziców uczniów naszego gimnazjum i liceum.