Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
28 Lut 2018

Oliwia Wlaźlak finalistką konkursu wokalnego THE SHOW 2018 “Cooperation is the key”

Dnia 25.02.2018r. w Regionalnym Centrum Kultury Fabryka Emocji w Pile odbyła się Gala Finałowa THE SHOW 2018 “Cooperation is the key”.
Miło mi poinformować, że naszą szkołę reprezentowała uczennica liceum Oliwia Wlaźlak. Została ona zakwalifikowana do konkursu jako jedna z szóstki uczestników z pięciu województw. Podczas Gali Finałowej przepięknie wykonała utwór solowy, a także zaśpiewała w duecie z jednym z uczestników. Na scenie Oliwii towarzyszyła para taneczna – uczennica naszej szkoły z klasy piątej Paulina Kamyk z partnerem Erykiem Chabasińskim. Do utworu solowego na wiolonczeli akompaniował Tomasz Urbaniak. W dniach 26-28.01.18r. po zakwalifikowaniu szóstka uczestników brała także udział w warsztatach wokalnych THE SHOW 2018 “Cooperation is the key”.
Gratulujemy Oliwii wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów wokalnych!

Chciałabym bardzo podziękować Rodzicom Pauliny i Eryka za okazaną pomoc i zaangażowanie!

opracowała: Barbara Dziedzic

• Picasa
Przeczytaj poprzedni wpis:
Europejski Konkurs Statystyczny – nasi licealiści w II etapie

W dniach 5-19.02.2018 odbył się pierwszy etap Europejskiego Konkursu Statystycznego.