Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
21 Gru 2017

„Laboratorium życia” Krakowskiego Teatru MASKA

18 grudnia w naszej szkole odbył się spektakl Krakowskiego Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” pt. „Laboratorium życia”,
poruszający problem zażywania dopalaczy i picia alkoholu. Na widowni zasiedli uczniowie GTS oraz LOTS.
Aktorzy przedstawili nam historię Laury, bardzo dobrej uczennicy, której początkowa niewinna zabawa zmieniła się w koszmar, uzależnienie oraz tajemniczego nastolatka, który spowodował wypadek, prowadząc pod wpływem alkoholu.
Pozornie legalne substancje, zwane kiedyś dopalaczami, a dziś odczynnikami chemicznymi do stosowania w laboratoriach wciąż są zagrożeniem dla młodych ludzi, którzy często zagubieni czy spragnieni wrażeń sięgają po te śmiertelnie niebezpieczne środki.

Małgorzata Wiśniewska

• Picasa
Przeczytaj poprzedni wpis:
Znakomite wyniki uczniów LOTS!

Miło nam poinformować, że znamy już wyniki zawodów okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach...