Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
09 Kwi 2018

Dzień Nauki w liceum

6 kwietnia lekcje dla licealistów z naszej szkoły wyglądały nieco inaczej niż zawsze.
O godzinie 7:50 rozpoczęły się warsztaty dla klas 1 i 2 z komunikacji i autoprezentacji, które prowadził trener interpersonalny – p. W. Kochański. W tym czasie tegoroczni maturzyści uczestniczyli jeszcze w ostatnich godzinach zajęć z przedmiotów rozszerzonych.
Po modlitwie, uczniowie podzieleni na grupy zgodnie z rozszerzeniami, odbyli dwugodzinne warsztaty chemiczne. Natomiast trzecioklasiści w tym czasie mieli drugą godzinę rozszerzeń oraz warsztaty z panem Kochańskim. Były to bardzo interesujące zajęcia. Uczniom została przekazana niezwykle ciekawa wiedza odnośnie autoprezentacji i rozmowy kwalifikacyjnej.
Po nich, najstarsi uczniowie naszej szkoły miło spędzili czas na warsztatach chemicznych. W tym czasie młodsze klasy dzięki studentom UTP z Wydziału Zarządzania poznawały kod kreskowy. Dla najaktywniejszych uczestników czekały nagrody.
Na koniec, dla wszystkich uczniów liceum odbyła się prezentacja pokazów chemicznych. Uczniowie mogli brać aktywny udział w realizacji doświadczeń. W wielkim finale pod opieką doświadczonych osób, licealiści mogli poczuć dreszczyk emocji podczas podpalania dłoni.

W imieniu całej społeczności uczniów liceum, pragnę jeszcze podziękować pani profesor Katarzynie Wędzelewskiej oraz pani profesor Aldonie Młodzik za zorganizowanie pięknego i niezwykle ciekawego Dnia Nauki.
Zuzanna Cywińska

Galeria zdjęć

Skomentuj

  • RSS
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube
Przeczytaj poprzedni wpis:
Matura z historii na 100% w klasie pierwszej!

Znamy już wyniki I etapu eliminacji centralnych Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej „Losy i dzieje oręża polskiego”.

Zamknij