Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
25 Cze 2013

Dziękujemy!!!

Oto wynik pracy nas wszystkich!

Dziękujemy Operze Nova za użyczenie strojów!
Opera Nova Bydgoszcz

Dziękujemy także firmom:

  • Abramczyk
  • Family Park
    FAMILY PARK Bydgoszcz
  • oraz Castorama za wsparcie przy wykonywaniu scenografii

Relacja z dnia nagrania LipDub-a Collegium Salesianum w Bydgoszczy 2013

Wczorajszy dzień, mógłby nazywać się JESTEŚMY I DZIAŁAMY RAZEM! Wczorajszy dzień dla Collegium Salesianum był testem naszego zaangażowania, organizacji a nade wszystko kreatywnosci! Wczorajszy dzień przejdzie do historii szkoły jako dzień radości, zabawy, a przede wszystkim udowodnienia sobie i innym, że jednak możemy się zorganizować, że możemy i UMIEMY działać razem!

Organizacja Lip Dub-a, to ogromne przedsięwzięcie koncepcyjne, scenariuszowe, rekwizytowe a także logistyczne. Wszystkie te wyzwania podjęło wiele osób: uczniów, nauczycieli. Całym “mózgiem” tej operacji były dwie nasze liealistki: Ania Laska oraz Marta Kordys z klasy IIa LOTS. Wczoraj można było je zobaczyć w różnych rolach: reżyserek, scenopisarek, dekoratorek, wymyślały na poczekaniu różne sceny żeby wszystko spiąć w jedną całość, wymieniały się zdaniami – także na ostro! co dawało niesamowite efekty koncepcyjne! Wszystko to było widać a nade wszystko słychać! Megafon długo nie zapomni głosu Ani i Marty, a uczniowie zaangażowani w poszczególne sceny na widok pędzącego po korytarzu “megafonu” szybko ustawiali się na swoich miejscach. Dziewczyny! jesteście wulkanem kreatywności! Dziękuję!

Nad całością operatorską, filmową a także oświetlenia i dźwięku czuwała ekipa gdańskich filmowców z firmy MULTISTUDIO na czele z panem Pawłem Piotrowskim. Jesteśmy wielce wdzięczni za Waszą pracę a także czekamy na końcowy efekt w postaci filmu!

Na zakończenie pragniemy podziękować bardzo mocno i całościowo wszystkim uczniom Collegium Salesianum a także nauczycielom za zaangażowanie i wsparcie w organizacji tego przedsięwzięcia.

Dziękujemy także wszystkim pracownikom szkoły, którzy cierpliwie znosili nasze hałasy, okrzyki, i “twórczy bałagan” w całej szkole!

Dziękujemy także zespołowi muzycznemu MAXXIE w składzie: Maks Mielhorski, Łukasz Zieliński, Tomek Bakuła, Paweł Kowalczyk, Adam Zawodniak i Adam Jarzemski. Chłopcy prosili mnie o przekazanie informacji,
iż w najbliższy czwartek grają koncert w klubie “Wiatrakowa” o 21.00 i zapraszają chętnych!

Również byli obecni i zaangażowani nasi absolwenci: Tomek Bakuła, Krzysztof Dzwoniarski, Mateusz Bosiacki, Mikołaj Karaszewski i Fabian Chromiński. Wam także serdecznie dziękujemy za pomoc i obecność!

Na pewno wszyscy, którzy brali udział w organizacji Lip Duba Salezjańskiego 2013, będą wymienieni
z imienia i nazwiska w napisach końcowych filmu.

Film będziemy mieli gotowy i udostępniony w ciągu najbliższych dwóch tygodni! To jednak nie wszystko.. będzie także niespodzianka!

Prosimy także, o nadsyłanie zdjęć z wczorajszego dnia, które widzieliśmy, że robiliście na różnych aparatach, smartfonach itp. Z nich zbudujemy naszą galerię!

Waldemar Zajączkowski – opiekun
waldek.zajaczkowski@salez.edu.pl

Galeria zdjęć

Skomentuj

Brak komentarzy do “Dziękujemy!!!”

Pozostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook
  • Picasa
  • YouTube
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nasze osiągnięcia w Lidze Zadaniowej i Kangurze Matematycznym

W tym roku szkolnym odbyła się XXVI edycja Ligi Zadaniowej, która organizowana jest przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja...

Zamknij