Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
15 Gru 2017

Bal karnawałowy “Salezjanie i Przyjaciele”

Witam Państwa.
W zeszłym roku rozpoczęliśmy nową tradycję naszej szkoły salezjańskiej – bal karnawałowy „Salezjanie i przyjaciele”.

Chcąc kontynuować ten zwyczaj, serdecznie Państwa zapraszam na „Drugi Bal Karnawałowy Salezjanie i Przyjaciele”, który odbędzie się 20 stycznia 2018r. od godziny 20h00 (planowane zakończenie 4h00) w restauracji Uniwersyteckiej (UTP) w Bydgoszczy przy ul. gen. Andersa 1.

Będzie nam miło zobaczyć naszych zeszłorocznych gości i zachwycić ich nowymi przygotowanymi niespodziankami.
Osoby, które jeszcze się z nami nie bawiły zachęcamy do wspólnej zabawy, pysznego jedzenia i powiększonej ilości tataru ;), a to wszystko przy jeszcze lepszej muzyce.
Chcąc zwiększyć Państwa zadowolenie przygotowaliśmy losowanie nagród, w którym będą brali udział wszyscy goście.

Zapraszam do zakupu biletu w sekretariacie szkoły podstawowej przy ul. Salezjańskiej 1 lub przez wpłatę na konto bankowe: Zespołu Szkół Towarzystwa Salezjańskiego nr 44 1600 1084 18445304 5000 0004.

Koszt biletu dla jednej osoby wynosi 135 PLN. Zakończenie sprzedaży biletów planujemy na 10.01.2018r.

Zachęcamy sponsorów nagród do współpracy, a na Państwa pytania odpowie organizator: Joanna Nowaczek Skonieczna
pod nr tel. 608.59.42.76.

Joanna Nowaczek Skonieczna

II Bal karnawałowy

• Picasa
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obchody XXXVI. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Collegium Salesianum

Już po raz wtóry odbyły się w naszej wspólnocie szkolnej uroczystości upamiętniające pamiętny dzień 13 grudnia 1981 r.