Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 
Polityka prywatności


Poniedziałek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

zajęcia indywidualne z uczniem

J. Ścigany

12.45-13.30

s. 22

2.

j. angielski dla kl. III (podział na grupy)

M. Szymczak

13.00-14.30

s. 5

3.

chór

M. Ziółkowska

14.00-14.45

s. 11

4.

zajęcia psychoedukacyjne

A. Basińska

12.35-15.30

s. komputerowa

5.

gimnastyka korekcyjna dla kl. Ia

I. Faustmann

13.40-14.25

s. korekcyjna

6.

gimnastyka korekcyjna dla kl. IIa

I. Faustmann

14.35-15.20

s. korekcyjna

7.

plastyka kl. 0 gr.I

M. Michałek

14.15-15.00

stołówka

8.

plastyka kl.0 gr. II

M. Michałek

15.15-16.00

stołówka

9.

sportowe zajęcia ogólnorozwojowe (chłopcy)

W. Mizikowski

14.40-16.10

s. g.
duża szkoła


Wtorek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

j. angielski dla kl. I

J. Ścigany

12.45-13.30

p.4

2.

robotyka

R. Kałamaja
/sala zajęta do 13.45/

12.45-13.30

s. komputerowa

3.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. 2b

M. Mitura

12.45-13.30

gab. dyrektora

4.

ekologia

J. Dalewska

12.45-13.30

s. 5

5.

origami

K. Majewska

13.45-14.30

s. 5

6.

zespół wokalny Fantazja

M. Ziółkowska

14.15-15.00

s. 11

7.

kaligrafia dla kl. II

I. Fotin

12.45-13.30

s. 22

8.

kaligrafia dla kl. I

I. Fotin

13.30-14.15

s. 22

9.

zespół taneczny Iskierki

M. Szymczak

13.00-14.30

s. korekcyjna

10.

gimnastyka korekcyjna

I. Faustmann

13.40- 14.25

p.4

11.

plastyka dla kl. II

M. Michałek

14.15-16.00

stołówka


Środa

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

szkoła pamięci dla kl. 0

E. Łapińska

13.00-13.45

p. 4

2.

gimnastyka korekcyjna dla kl. Ib

I. Faustmann

12.45-13.30

s. korekcyjna

3.

gimnastyka korekcyjna dla kl. IIb

I. Faustmann

13.40-14.25

s. korekcyjna

4.

gimnastyka korekcyjna dla kl. IIIa

I. Faustmann

14.35-15.20

s. korekcyjna

5.

zajęcia indywidualne z uczniem

K. Majewska

12,45-13.30

s. komputerowa

6.

zajęcia indywidualne z uczniem

A. Tomaszewska

13.30-14.15

s. komputerowa

7.

ortografia

A. Tomaszewska

12.45-13.30

s. 5

8.

zajęcia psychoedukacyjne

A. Basińska

12.35-15.30 (podział)

gabinet dyrektora

9.

ortografia

E. Łapińska

13.35-14.20

s.5

10.

chór

M. Ziółkowska

14.00 – 14.45

s. 11

11.

szkoła pamięci

I. Fotin

12.45-13.30 kl. III

13.30 -14.15 kl. I

s. 22

s.22

12.

szachy

A. Karpiński

14.15-15.00 I gr.

15.00-15.45 II gr.

s. 22

s. 22

13.

plastyka kl. III

M. Michałek

14.15-16.00

stołówka


Czwartek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. Ib

E. Łapińska

12.45-13.30

p.4

2.

grafomotoryka kl. 0

A. Ledworowska

14.00-14.45

p.4

3.

zespół taneczny Iskierki gr. II

M. Szymczak

13.00-14.30

s. korekcyjna

4.

robotyka

R. Kałamaja
/sala zajęta do 13.45/

12.45-13.30

s. komputerowa

5.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. Ia

B. Polańska

13.00-13.45

s. 5

6.

manualne zajęcia artystyczne

M. Ziółkowska

14.15-15.00

s. 11

7.

koło matematyczne

M. Mitura

12.45-14.15

s. 22

8.

sport dla kl. 2 – 3 /chłopcy/

W. Mizikowski

13.00 -14.30

s. gim.
duża szk.

9.

sport dla kl. 0-3 /dziewczęta/

W. Mizikowski

14.30-16.00

s. gim.
duża szk.

10.

plastyka kl. 1 /ubiegłoroczna kl. 0/

M. Michałek

14.15-15.45

s. stołówka


Piątek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

j. angielski kl.0

J. Ścigany

14.00-14.45

p.4

2.

gimnastyka korekcyjna kl. Ic

I. Faustmann

12.45-13.30

s. korekcyjna

3.

gimnastyka korekcyjna kl. IIc

I. Faustmann

13.40-14.25

s. korekcyjna

4.

gimnastyka korekcyjna kl. IIIb

I. Faustmann

14.35-15.20

s. korekcyjna

5.

zespół wokalny Fantazja

M. Ziółkowska

12.45-13.30

s. 11

6.

zajęcia indywidualne z uczniem
kl. IIIb

I. Fotin

12.45-13.30

s.22

7.

plastyka dla kl. I /nowe dzieci/

M. Michałek

14.15-16.00

stołówka

8.

szkoła pamięci

M. Mitura

13.30-14.15

s. komputerowa