Harmonogram zajęć pozalekcyjnych na rok szkolny 2017/2018 
- pobierz w PDF dla oddziałów 0-3 >>
- pobierz w PDF dla oddziałów 4-7 >>

 


Rozkład zajęć dodatkowych dla klas 4-7

Poniedziałek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

zajęcia indywidualne z uczniem
z j. polskiego dla kl. 4b i 4c

p. Ewa Łapińska

13.40-14.25

12

2.

koło informatyczne dla kl. 7

p. Magdalena Gaweł

14.35-15.20

14

3.

koło przyrodnicze dla kl. 5 - 7

p. Iwona Świerczyńska

14.35-15.20

10

4.

zajęcia indywidualne z uczniem
kl. 7 z matematyki

p. Agnieszka Pawlak

14.35-15.20

120

5.

zajęcia indywidualne z uczniem z j. polskiego dla kl. 7b i 7c

p. Agnieszka Piechowiak

14.35-15.20

107

6.

zajęcia indywidualne z uczniem
z j. polskiego dla kl. 5b i 6a

p. Agata Kaczmarek

14.35-15.20

23

7.

EARLY STAGE /płatne/

p. K. Sikorska - Hoffmann

15.40-17.10

23

Wtorek

 

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

 

1.

zespół wokalny „Sal Canto”

p. B. Dziedzic

13.35-14.20

16

 

2.

koło informatyczne kl.4

koło informatyczne kl.5

p. M. Gaweł

13.40-14.25

14.25-15.20

14

 

3.

Early Stage /płatne/

p. K. Sikorska - Hoffmann

16.00- 17.30

23

 

4.

koło matematyczne kl.4

p. A. Pawlak

13.40-14.25

120

 

5.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. 6b- j. polski

p. E. Łapińska

13.40-14.25

12

 

6.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. 4 i 5- matematyka

p. M. Kościołek

13.40-14.25

13

 

7.

zajęcia sportowe

p. A. Nieradko

15.30-17.00

s. g.

 

Środa

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

Samorząd Uczniowski

p. I. Piotrowska
p. M. Gałązka

13.40-14.25

świetlicprzy gab. pieleg.

2.

klubik j. angielskiego klas 4

p. A. Sobieraj

13.40-14.25

11

3.

Early Stage / płatne/

p. K. Sikorska- Hoffmann

14.00-17.10

22

4.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. 7a

p. A. Kaczmarek

14.35-15.20

23

5.

koło teatralne

p. A. Kaczmarek

p. A. Piechowiak

   

6.

gimnastyka korekcyjna kl. 5
i 6 abc

p. I. Faustmann

13.40-14.25

23

7.

koło plastyczne

p. M. Stawicka

16.00-16.45

s.9

Czwartek

 

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

 

1.

j. niemiecki – indywidualna praca z uczniem

p. M. Gałązka

p. A. Wojciechowski

13.40-14.25

13

12

 

2.

koło j. niemieckiego

p. A. Wojciechowski

14.25-15.20

12

 

3.

koło informatyczne kl.6

p. M. Gaweł

13.40-14.25

14

 

4.

koło historyczne

p. D. Piotrowska

13.40-14.25

9

 

5.

koło j. angielskiego kl. 5-6

kl. 7

p. M. Tomczak

13.40-14.25

14.25-15.20

11

 

6.

zajęcia indywidualne z uczniami kl. 5-6 z matematyki

p. A. Racka - Możuch

13.40-14.25

22

 

7.

koło matematyczne kl.7

p. A. Racka - Możuch

14.25-15.20

22

 

8.

zajęcia sportowe - piłka ręczna kl.5 ,6 ,7

p. M. Sikorski

14.00-15.30

s. g

 

9.

zajęcia sportowe –piłka nożna – dla kl. 2,3,4

p. M. Sikorski

15.45-17.15

s. g.

 

10.

koło przyrodnicze kl.4

p. Iwona Świerczyńska

13.40-14.25

10

 

11.

Zajęcia indywidualne z uczniem z j. angielskiego

p. I. Piotrowska

13.40-14.25

119

 

12.

koło matematyczne kl.5 i 6

p. M. Kościołek

13.40-14.25

13

 

13.

gimnastyka korekcyjna kl. 4 abc

p. I. Faustmann

14.40-15.25

s. k.

 

Piątek

 

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

 

1.

zajęcia sportowe - piłka nożna kl.5,6,7

p. M. Sikorski

15.30-17.00

s. g.

 

2.

zajęcia indywidualne z uczniem kl.4a –z j. polskiego

p. A. Piechowiak

13.30-14.15

107

 

3.

Early Stage /płatne/

p. K. Sikorska - Hoffmann

14.00-17.00

23

 

4.

zespół wokalny „Sal Canto”

p. B. Dziedzic

13.35-14.20

16

 

5.

Zajęcia indywidualne z uczniem kl. 7 i Gimn. z fizyki

p. E. Koralewska

15.25-16.10

121

 

6.

zajęcia indywidualne z uczniem kl.4 - z j. angielskiego

M. Studzińska

13.40-14.25

11

 

                       

 
Rozkład zajęć dodatkowych dla klas 0-3 

Poniedziałek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

j. angielski kl. I

M. Walczak

12.45-13.30

21

2.

robotyka

R. Kałamaja

15.30-16.15

s. komputerowa

3.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. Ia

E. Łapińska

12.45-13.30

4p

4.

j. angielski

M. Szymczak

13.00-13.45

22

5.

j. angielski kl. I

M. Walczak

13.30-14.15

21

6.

zajęcia psychoedukacyjne

A. Basińska

13.30-14.15

4p

7.

j. angielski

M. Szymczak

13.45-14.30

22

8.

chór

M. Ziółkowska

14.15-15.00

11

9.

zespół instrumentalny

M. Ziółkowska

15.00-15.45

11

10.

Early Stage /kl. drugie

K. Czubak

13.00-14.30

s. komputerowa

11.

gimnastyka korekcyjna kl.1a

I. Faustmann

12.45-13.30

s. korekcyjna

12.

gimnastyka korekcyjna kl.2a

I. Faustmann

13.40-14.25

s. korekcyjna

13.

gimnastyka korekcyjna kl.3b

I. Faustmann

14.35-15.20

s. korekcyjna

14.

koło plastyczne kl.0

M. Michałek

14.15-15.45

s. stołówka

15.

zajęcia sportowe chłopcy kl. 0-1

W. Mizikowski

15.15-16.00

s. gimnastyczna

Wtorek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. IIa

B. Polańska

12.45-13.30

4p

2.

ortografia kl. III

E. Łapińska

12.45-13.30

21

3.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. Ib

I. Fotin

12.45-13.30

22

4.

kaligrafia kl. I

I. Fotin

13.30-14.15

22

5.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. IIIc

K. Majewska

12.45-13.30

s. komputerowa

6.

szkoła pamięci

M. Mitura

12.45-13.30

gab. psychologa

7.

zespół wokalny Fantazja

M. Ziółkowska

14.15-15.20

11

8.

zespół taneczny Iskierki

M. Szymczak

13.00-13.45

s. korekcyjna

9.

zespół taneczny Iskierki

M. Szymczak

13.45-14.30

s. korekcyjna

10.

Early Stage/ pł./
kl. trzecie zaawansowane

K. Sikorska -Hoffmann

13.50- 14.20

s. komputerowa

11.

koło plastyczne kl.2

M. Michałek

14.15-15.45

stołówka

12.

zajęcia sportowe chłopcy kl. 0-1

W. Mizikowski

15.15-16.00

s. gimnastyczna

Środa

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

j. angielski kl.0

M. Walczak

12.45-13.30

4p

2.

zajęcia psychoedukacyjne

A. Basińska

12.45-13.30

s. komputerowa

3.

koło ekologiczne

J. Dalewska

12.45-13.30

21

4.

szkoła pamięci kl. III

I. Fotin

12.45-13.30

22

5.

szkoła pamięci kl. I

I. Fotin

13,30-14.15

22

6.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. IIIa

A. Tomaszewska

12.45-13.30

gab. psychologa

7.

chór

M. Ziółkowska

14.15-15.00

11

8.

zajęcia grafomotoryczne

A. Ledworowska

14.00-14.45

4p

9.

szachy

A. Karpiński

13.30-16.00

21

10.

Early Stage/pł./klasy pierwsze

A. Jankowska

13.40 – 14.50

s. komputerowa

11.

koło plastyczne kl. 3

M. Michałek

14.15-15.00 gr. I

15.15 -16.00 gr. II

s. stołówka

s. stołówka

12.

gimnastyka korekcyjna kl.1b

I. Faustmann

12.45- 13.30

s. korekcyjna

13.

gimnastyka korekcyjna kl.2b

I. Faustmann

13.40-14.25

s. korekcyjna

Czwartek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

koło matematyczne

M. Mitura

12.45-14.15

11

2.

zajęcia indywidualne z uczniem kl. 1c

J. Ścigany

12.45-13.30

s. komputerowa

3.

origami i quiling gr.I

K. Majewska

12.45-13.30

22

4.

szkoła pamięci kl. 0

E. Łapińska

12.45-13.30

21

5.

origami i quiling gr. II

K. Majewska

13.30-14.15

22

6.

zespół taneczny Iskierki

M. Szymczak

13.00-14.30

s. korekcyjna

7.

gimnastyka korekcyjna kl. 0

I. Faustmann

13.45-14.30

4p

8.

Early Stage /pł./kl. trzecie

K. Sikorska-Hoffmann

13.40 -15.10

s. komp.

9.

Early Stage /pł./kl. trzecie zaawansowane

K. Sikorska-Hoffmann

15.20-16.50

s. komp.

10.

koło plastyczne kl. 1 ( ubiegłoroczna kl. 0)

M. Michałek

14.15-15.45

s. stołówka

11.

zajęcia sportowe –piłka nożna kl. 2, 3, i 4

M. Sikorski

15.45-17.15

Orlik przy ul. Kromera

12.

zajęcia sportowe kl. 2-3 chłopcy

zajęcia sportowe kl. 0-3 dziewczęta

W. Mizikowski

13.00-14.30

14.30-16.00

s. gimnastyczna

Piątek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

j. angielski

M. Szymczak

13.00-13.45

21

2.

Zajęcia indywidualne z uczniem kl. IIIb

M. Mitura

12.45-13.30

22

3.

ortografia kl. II

A. Tomaszewska

12.45-13.30

4p

4.

j. angielski

M. Szymczak

13.45-14.30

21

5.

zespół wokalny Fantazja

M. Ziółkowska

14.15-15.20

11

6.

koło religijne

J. Zabłocka

13.30-14.15

4p

7.

Early Stage/pł./kl. drugie

K. Czubak

13.00- 14.30

s. komputerowa

8.

Early Stage//pł./ kl. pierwsze

A. Jankowska

13.30-14.40

22

9.

koło plastyczne kl.1/ które nie chodziły w roku poprzednim/

M. Michałek

14.15- 15.00 gr. I

15.15- 16.00 gr. II

s. stołówka

s. stołówka

10.

gimnastyka korekcyjna kl.1c

I. Faustmann

12.45-13.30

s. korekcyjna

11.

gimnastyka korekcyjna kl.3a

I. Faustmann

13.40-14.25

s. korekcyjna

12.

gimnastyka korekcyjna kl.3c

I. Faustmann

14.35 15.20

s. korekcyjna

               

Zestawienie zajęć pozalekcyjnych w naszej szkole.

1. Chór szkolny
2. Zespół wokalny "SAL CANTO"
3. Zespół wokalny "FANTAZJA"
4. Koło matematyczne
5. Koło plastyczne
6. Koło ekologiczne
7. Szkoła pamięci
8. Koło szachowe
9. Koło ortograficzne
10. Koło przyrodnicze
11. Koło języka angielskiego
12. Koło języka niemieckiego
13. Koło historyczne
14. Koło teatralne
15. Koło informatyczne
16. Świetlica szkolna