Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 
Polityka prywatności

 Poniedziałek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

zajęcia indywidualne z uczniem kl.7a i 7c j. polski

St. Tabaczyńska

15.30-16.15

s. 12

2.

zajęcia indywidualne z ucz. kl.7b i 7c matematyka

A. Racka -Możuch

14.35-15.20

s. 22

3.

koło matematyczne dla kl. 7

A. Racka -Możuch

15.25-16.10

s. 22

4.

koło informatyczne dla kl. 4

M. Gaweł

13.50-14.35

s. 14

5.

zajęcia indywidualne z uczniem kl.7b i 8a j. polski

A. Kaczmarek

14.35-15.20

s. 23

6.

koło chemiczne kl.8

I. Marchlewska

15.30-16.15

s. 203

7.

koło matematyczne dla kl.6

A. Pawlak

14.45-15.30

s. 120

8.

zajęcia indywidualne z uczniem kl.5
j. angielski

A. Kulka

13.50-14.35

s. 116

9.

zajęcia indywidualne z uczniem

kl. 4b i 6b

Z. Smolak - Sielaczek

13.50-14.35

s. 13

10.

zajęcia indywidualne z uczniem kl.5-8 /historia, geografia/

T. Drożyński

14.35-15.20

s. 11


Wtorek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

koło informatyczne dla kl. 5

M. Gaweł

13.50-14.35

s.14

2.

zajęcia indywidualne z uczniem
z j. niemieckiego

A. Wojciechowski

13.50-14.35

s.11

3.

koło j. niemieckiego

A. Wojciechowski

14.40-15.25

s.11

4.

zajęcia indywidualne z uczniem z fizyki

E. Koralewska

15.35-16.20

s.121

5.

koło matematyczne dla kl. 5

R. Kałamaja

13.50-14.35

s.23

6.

gimnastyka korekcyjna dla kl. 5 i 6abc

I. Faustmann

14.35-15.20

s. korekcyjna

7.

zespół wokalny „Sal Canto”dla kl. 4-6

B. Dziedzic

13.50-14.35

s. 16

8.

koło j. angielskiego dla kl. 4

M. Tomczak

13.50-14.35

s. 11

9.

koło biologiczne

I. Świerczyńska

14.45-15.30

s. 10


Środa

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

koło j. angielskiego dla kl. 5 i 6

M. Studzińska

14.45-15.30

s. 117

2.

zajęcia indywidualne z ucz. z j. polskiego kl. 6a i 8b

A. Piechowiak

14.35-15.30

s. 107

3.

zajęcia indywidualne z ucz. z j. polskiego kl. 4a i 4b

A. Piechowiak

13.50-14.35

s. 107

4.

koło informatyczne dla kl. 6

M. Gaweł

13.50-14.35

s. 14

5.

zajęcia indywidualne z ucz. z j. niemieckiego kl.5-8

M. Dziamska

15,30-16.15

s. 7a

6.

zajęcia indywidualne z ucz. z j. polskiego kl.6b i 6c

A. Kaczmarek

14.35-15.20

s. 23

7.

zajęcia indywidualne z ucz. z chemii

I. Marchlewska

15.30-16.15

s. 203

8.

zajęcia indywidualne z ucz. z matematyki kl.6

A. Pawlak

13.50-14.35

s.120

9.

zajęcia indywidualne z ucz.kl.6

A. Sobieraj

14.40-15.25

s.117

10.

zajęcia sportowe –tenis stołowy dla kl.4-7

M. Sikorski

14.00-15.30

s. gimnastyczna

11.

zajęcia sportowe – piłka nożna dla kl. 4-6

M. Sikorski

12.45-13.30

s. gimnastyczna


Czwartek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

gimnastyka korekcyjna  dla kl. 4a i 4b

I. Faustmann

14.30-15.15

s. korekcyjna

2.

zajęcia indywidualne z ucz. z historii, geografii

T. Drożyński

14.35-15.20

s.10

3.

zajęcia sportowe – piłka nożna dla
kl. 6-8

M. Sikorski

16.00-17.30

s. gimnastyczna

4.

zajęcia indywidualne z ucz.
z matematyki kl.7a,8a

Z. Smolak - Sielaczek

14.45-15.30

s. 13

5.

zajęcia indywidualne z ucz.
z j. polskiego kl.5abc

K. Reszelewska

13.45-14.30

s. 12

6.

koło matematyczne dla kl. 4

Z. Smolak - Sielaczek

13.50-14.35

s. 13

7.

koło teatralne

A. Kaczmarek

13.50-14.35

s. 23

8.

zespół wokalny „Sal Canto”dla kl. 4-6

B. Dziedzic

13.50 -14.35

s. 16

9.

koło historyczne

D. Piotrowska

13.50-14.35

s. 9

10.

zajęcia indywidualne z ucz. z j. niemieckiego

M. Dziamska

15.30-16.15

s. 7a

11.

koło fizyczne kl. 8

E. Koralewska

14.45-15.30

s. 121

12.

zajęcia indywidualne z ucz. z matematyki kl.5

R. Kałamaja

13.50-14.35

s. 22


 Piątek

l.p.

rodzaj zajęć

prowadzący

godzina

sala

1.

zajęcia indywidualne z ucz. z matematyki kl.6

A. Pawlak

13.50-14.35

s. 120

2.

koło biologiczne

I. Świerczyńska

13.35-13.30

s. 10

3.

Zespół wokalny „Bella Voce” dla kl. 7, 8, LO

b. Dziedzic

14.35-16.05

s.16