Rodzic umawia się z nauczycielem za pośrednictwem sekretariatu szkoły (tel. 52 3766744)
najpóżniej na 2 dni przed dniem wskazanym przez nauczyciela w harmonogramie.

 Nauczyciel

 Listopad

 Grudzień

 Styczeń

 Luty

 Marzec

Kwiecień

 Maj

 Czerwiec

 Marzanna Kościołek

 piątek 13.30

 piątek 13.30 

  piątek 13.30

  piątek 13.30

  piątek 13.30

  piątek 13.30

  piątek 13.30

  piątek 13.30

 Dorota Piotrowska

 wtorek 17.00-18.00

 wtorek 17.00-18.00

wtorek 17.00-18.00 

wtorek 17.00-18.00 

wtorek 17.00-18.00 

wtorek 17.00-18.00 

 wtorek 17.00-18.00

 wtorek 17.00-18.00

 Aleksandra Gołasz

 czwartek 13.30-14.30

 czwartek 13.30-14.30

 czwartek 13.30-14.30

czwartek 13.30-14.30 

 czwartek 13.30-14.30

 czwartek 13.30-14.30

 czwartek 13.30-14.30

czwartek 13.30-14.30 

 Aleksandra Basińska

 czwartek 14.30

 czwartek 14.30

czwartek 14.30 

czwartek 14.30 

czwartek 14.30 

czwartek 14.30 

czwartek 14.30 

 czwartek 14.30

Iwona Świerczyńska 

 poniedziałek 15.00-16.00

  poniedziałek 15.00-16.00

 poniedziałek 15.00-16.00 

 poniedziałek 15.00-16.00 

  poniedziałek 15.00-16.00

 poniedziałek 15.00-16.00 

  poniedziałek 15.00-16.00

  poniedziałek 15.00-16.00

Magdalena Gaweł 

czwartek 14.30-15.30 

 czwartek 14.30-15.30 

 czwartek 14.30-15.30 

czwartek 14.30-15.30  

czwartek 14.30-15.30  

 czwartek 14.30-15.30 

 czwartek 14.30-15.30 

 czwartek 14.30-15.30 

 Stefania Tabaczyńska

 7 i 21.11.2016

18.15

5 i 12.12.2016

18.15 

9 i 23.01.2017

18.15 

 27.02.2017

18.15

13 i 27.03.2017

18.15 

 10 i 24.04.2017

18.15

 8 i 22.05.2017

18.15

 5 i 12.06.2017

18.15

Ewa Łapińska 

 wtorek 13.30

wtorek 13.30 

 wtorek 13.30

wtorek 13.30 

 wtorek 13.30

 wtorek 13.30

 wtorek 13.30

wtorek 13.30 

Agata Kaczmarek 

 poniedziałek 15.30-16.15

poniedziałek 15.30-16.15 

poniedziałek 15.30-16.15 

poniedziałek 15.30-16.15 

poniedziałek 15.30-16.15

poniedziałek 15.30-16.15 

poniedziałek 15.30-16.15 

poniedziałek 15.30-16.15 

Maciej Gałązka   23.11.2016 środa 14.00-15.00   14.12.2016 środa 14.00-15.00  18.01.2017 środa 14.00-15.00    22.02.2017 środa 14.00-15.00 15.03.2017 środa 14.00-15.00    12.04.2017 środa 14.00-15.00   17.05.2017
środa 14.00-15.00
  14.06.2017 środa 14.00-15.00
 Barbara Dziedzic  poniedziałek 16.00  poniedziałek 16.00

poniedziałek 16.00 

poniedziałek 16.00 

 poniedziałek 16.00

poniedziałek 16.00 

 poniedziałek 16.00

poniedziałek 16.00 

 Mirella Tomczak  poniedziałek 13.30   poniedziałek 13.30

  poniedziałek 13.30

  poniedziałek 13.30

 poniedziałek 13.30 

  poniedziałek 13.30

  poniedziałek 13.30

 poniedziałek 13.30 

 Iwona Piotrowska  poniedziałek 13.30    poniedziałek 13.30  poniedziałek 13.30   poniedziałek 13.30   poniedziałek 13.30  poniedziałek 13.30    poniedziałek 13.30   poniedziałek 13.30
Adam Wojciechowski  wtorek 14.30   wtorek 14.30   wtorek 14.30   wtorek 14.30  wtorek 14.30   wtorek 14.30   wtorek 14.30   wtorek 14.30 
Marek Sikorski  wtorek 14.00-14.45 wtorek 14.00-14.45   wtorek 14.00-14.45  wtorek 14.00-14.45 wtorek 14.00-14.45   wtorek 14.00-14.45  wtorek 14.00-14.45  wtorek 14.00-14.45
Anna Racka-Możuch  pierwszy czwartek miesiąca 15.15   pierwszy czwartek miesiąca 15.15

  pierwszy czwartek miesiąca 15.15

  pierwszy czwartek miesiąca 15.15

 pierwszy czwartek miesiąca 15.15 

  pierwszy czwartek miesiąca 15.15

  pierwszy czwartek miesiąca 15.15

  pierwszy czwartek miesiąca 15.15

Izabela Faustmann środa 15.20-16.50   środa 15.20-16.50   środa 15.20-16.50  środa 15.20-16.50    środa 15.20-16.50   środa 15.20-16.50  środa 15.20-16.50    środa 15.20-16.50 
Marzena Stawicka czwartek 16.00  czwartek 16.00   czwartek 16.00

czwartek 16.00 

 czwartek 16.00

czwartek 16.00

czwartek 16.00 

 czwartek 16.00

Edyta Łapińska  poniedziałek 11.00-11.45

  poniedziałek 11.00-11.45

  poniedziałek 11.00-11.45

  poniedziałek 11.00-11.45

  poniedziałek 11.00-11.45

 poniedziałek 11.00-11.45 

  poniedziałek 11.00-11.45

  poniedziałek 11.00-11.45

Mariola Ziółkowska  środa 15.15.16.00  środa 15.15.16.00   środa 15.15.16.00 

 środa 15.15.16.00 

  środa 15.15.16.00

  środa 15.15.16.00

  środa 15.15.16.00

  środa 15.15.16.00

Anna Ledworowska  poniedziałek 7.11.2016
14.00-14.45
 poniedziałek 5.12.2016
14.00-14.45 

 poniedziałek 16.01.2017
14.00-14.45 

 poniedziałek 20.02.2017
14.00-14.45 

  poniedziałek 6.03.2017
14.00-14.45

  poniedziałek 3.04.2017
14.00-14.45

 poniedziałek 8.05.2017
14.00-14.45 

  poniedziałek 5.06.2017
14.00-14.45

Iwona Fotin wtorek 9.45-10.30  wtorek 9.45-10.30  

wtorek 9.45-10.30  

 wtorek 9.45-10.30 

wtorek 9.45-10.30  

 wtorek 9.45-10.30 

wtorek 9.45-10.30  

wtorek 9.45-10.30  

Julita Ścigany  środa 16.11.2016
12.45-13.30

 środa 14.12.2016
12.45-13.30 

 środa 11.01.2017
12.45-13.30 

 środa 22.02.2017
12.45-13.30 

 środa 15.03.2017
12.45-13.30 

 środa 5.04.2017
12.45-13.30 

 środa 10.05.2017
12.45-13.30 

  środa 7.06.2017
12.45-13.30

Anna Tomaszewska  piątek 25.11.2016
9.45-10.30

  piątek 16.12.2016
9.45-10.30

  piątek 27.01.2017
9.45-10.30

piątek 24.02.2017
9.45-10.30 

piątek 31.03.2017
9.45-10.30 

piątek 21.04.2017
9.45-10.30 

 piątek 26.05.2017
9.45-10.30

piątek
9.45-10.30 

Janina Dalewska  środa
13.30-14.15
 środa
13.30-14.15 

  środa
13.30-14.15

  środa
13.30-14.15

  środa
13.30-14.15

 środa
13.30-14.15 

  środa
13.30-14.15

  środa
13.30-14.15

Małgorzata Szymczak środa 12.35-13.20 

 środa 12.35-13.20 

środa 12.35-13.20  

 środa 12.35-13.20 

 środa 12.35-13.20 

środa 12.35-13.20  

 środa 12.35-13.20 

środa 12.35-13.20  

Beata Polańska poniedziałek 9.50-10.35   poniedziałek 9.50-10.35   poniedziałek 9.50-10.35  poniedziałek 9.50-10.35    poniedziałek 9.50-10.35   poniedziałek 9.50-10.35  poniedziałek 9.50-10.35  

 poniedziałek 9.50-10.35 

Małgorzata Mitura  wtorek
11.40-12.35
  wtorek
11.40-12.35
 wtorek
11.40-12.35
 
  wtorek
11.40-12.35
 wtorek
11.40-12.35
 
 wtorek
11.40-12.35
 
 wtorek
11.40-12.35
 

  wtorek
11.40-12.35

Karolina Majewska  środa
11.00-11.45
 środa
11.00-11.45 
 środa
11.00-11.45 
 środa
11.00-11.45 
 środa
11.00-11.45 
  środa
11.00-11.45
  środa
11.00-11.45

  środa
11.00-11.45

Magdalena Walczak                
Emilia Piątkowska

 poniedziałek
16.15-17.15

poniedziałek
16.15-17.15

poniedziałek
16.15-17.15

 poniedziałek
16.15-17.15

poniedziałek
16.15-17.15 

 poniedziałek
16.15-17.15

poniedziałek
16.15-17.15 

 poniedziałek
16.15-17.15

Jadwiga Jankowska-Zabłocka

 wtorek
13.30-14.15

wtorek
13.30-14.15 

 wtorek
13.30-14.15

 wtorek
13.30-14.15

wtorek
13.30-14.15 

wtorek
13.30-14.15 

 wtorek
13.30-14.15

 wtorek
13.30-14.15