Rodzic umawia się z nauczycielem za pośrednictwem sekretariatu szkoły (tel. 52 3766744)
najpóżniej na 2 dni przed dniem wskazanym przez nauczyciela w harmonogramie.

Nauczyciel Przedmiot Dzień konsultacji Godzina konsultacji Miejsce konsultacji Uwagi
Aleksandra Basińska pedagog szkolny czwartek 17.00 gabinet pedagoga  
Anika Jankowska pedagog szkolny czwartek 17.00 gabinet pedagoga s. 215 tel. 3766717
Emilia Piątkowska logopeda środa 16.30-17.30 gabinet logopedy (mała szkoła)  
Beata Polańska edukacja wczesnoszkolna czwartek 17.00 sala nr 5 (mała szkoła)  
Janina Dalewska wychowanie przedszkolne czwartek 17.00 sala nr 4 (mała szkoła)  
Julita Ścigany edukacja wczesnoszkolna wtorek 17.00 sala nr 20 (mała szkoła)  
Edyta Łapińska edukacja wczesnoszkolna środa 17.00 sala nr 21 (mała szkoła)  
Anna Tomaszewska edukacja wczesnoszkolna piątek 17.00 sala nr 13 (mała szkoła)  
Mitura Małgorzata edukacja wczesnoszkolna czwartek 17.00-17.45 sala nr 11 (mała szkoła)  
Iwona Fotin edukacja wczesnoszkolna piątek  17.00  sala nr 22 (mała szkoła)  
Małgorzata Szymczak język angielski klasy 1-3  czwartek  17.00-17.45 pokój nauczycielski (mała szkoła)   
Emilia Świątkowska świetlica  wtorek  17.00-18.00  sala nr 13 (mała szkoła)   
 Marzena Stawicka plastyka, świetlica  wtorek  10.00-17.15  sala nr 20 (mała szkoła)   
 Tomasz Drożyński historia, WOS, geografia wtorek  od 16.00 sala nr 10 (Collegium Salesianum)  Spotkanie możliwe już od 15.30 
Elżbieta Koralewska   fizyka poniedziałek  17.00-17.45  sala nr 121 (Collegium Salesianum)  
Dorota Piotrowska   historia wtorek  17.00 sala nr 9 (Collegium Salesianum)   
Barbara Dziedzic muzyka, technika wtorek  17.00 sala nr 16 (Collegium Salesianum)   
 Agata Kaczmarek j. polski wtorek  17.00-18.00 sala nr 23 (Collegium Salesianum)   
 Agnieszka Piechowiak  j. polski poniedziałek  od 17.30   sala nr 107 (Collegium Salesianum)  
 Małgorzata Laska j. polski  poniedziałek  17.00-17.45 sala nr 205 (Collegium Salesianum)   
 Katarzyna Reszelewska j. polski  poniedziałek   17.00 sala nr 12 (Collegium Salesianum)   
 Stefania Tabaczyńska j. polski   poniedziałek 18.00   sala nr 12 (Collegium Salesianum)  
Aleksandra Kulka  j. angielski  piątek   17.00-17.45 sala nr 219 (Collegium Salesianum)   
Agnieszka Sobieraj  j. angielski  wtorek   17.00 sala nr 214 (Collegium Salesianum)   
 Iwona Piotrowska j. angielski  czwartek  17.15  sala nr 119 (Collegium Salesianum)   
Mirella Tomczak  j. angielski  czwartek   17.00 sala nr 11 (Collegium Salesianum)   
Magdalena Studzińska  j. angielski  czwartek   17.00 sala nr 206 (Collegium Salesianum)   
Grażyna Bogacz  j. niemiecki  poniedziałek   17.00-17.45 sala nr 210  (Collegium Salesianum)  
 Martyna Dziamska j. niemiecki 17.00 sala nr 117 (Collegium Salesianum)   
Adam Wojciechowski  j. niemiecki  wtorek  17.00  sala nr 23 (Collegium Salesianum)   
Maciej Gałązka  j. niemiecki  czwartek   16.30-17.30 sala nr 007 (Collegium Salesianum)   tel. 3 dni  wcześniej
 Zofia Smolak-Sielaczek  matematyka  poniedziałek 18.00 sala nr 13 (Collegium Salesianum)   
 Anna Racka-Możuch matematyka  czwartek  17.00 sala nr 22 (Collegium Salesianum)   
 Agnieszka Pawlak matematyka  piątek 17.00  sala nr 120 (Collegium Salesianum)   
 Izabela Marchlewska  chemia  czwartek 17.00 sala nr 203 (Collegium Salesianum)   
 Renata Kałamaja matematyka, informatyka  środa  17.00 sala nr 110 (Collegium Salesianum)   
 Magdalena Gaweł informatyka, doradztwo zaw.  wtorek 16.00-16.45   sala nr 14 (Collegium Salesianum)  
 Iwona Świerczyńska przyroda, biologia  środa  18.00 sala nr 10 (Collegium Salesianum)   
 Aleksandra Gołasz wych. fizyczne  czwartek  17.00  pokój nauczycielski WF  
 Izabela Faustmann wych fizyczne i gimn. kor.  czwartek  17.00   pokój nauczycielski WF  
 Joanna Ziętak wych. fizyczne  czwartek 17.00  sala gimnastyczna   
 Marek Sikorski wych. fizyczne  wtorek 17.00-18.00  pokój nauczycielski WF  
Arkadiusz Nieradko wych. fizyczne  wtorek 18.30-19.30  pokój nauczycielski WF  
 ks. Mirosław Wierzbicki pedagog i konkultatnt   środa 15.30-16.30  sala nr 22 (Collegium Salesianum)  
 ks. Artur Chejnowski  religia wtorek  17.00-18.00   sala nr 106 (Collegium Salesianum)