Drodzy Rodzice i Opiekunowie 1 października ruszyły Bydgoskie Konsultacje dotyczące kolejności budowy nowych basenów. Mamy szansę na zaistnienie basenu w najbliższej okolicy naszej szkoły, tj. przy ul. Kromera obok Zespołu Szkół nr 28. W związku z tym prosimy Państwa i Państwa bliskich, znajomych, przyjaciół i sympatyków szkoły o oddanie głosu.
Można głosować:
- oddając wypełnioną kartę głosowania,
- przez internet: www.bydgoskiekonsultacje.pl
Karty do głosowania zostaną rozdane dzieciom przez wychowawców. Można je pobrać również tutaj i przez e-dziennik z wiadomości zachęcającej do głosowania. Wypełnione przynosimy do wychowawców.
Nasze TAK dla basenu w Fordonie, to TAK dla basenu dla nas. Pokażmy, że jesteśmy Razem. Liczą się głosy wszystkich mieszkańsców Bydgoszczy, którzy mają ukończone 16 lat. Można głosować tylko raz. Głos oddany za pomoca karty i internetu bedzie nieważny. Włączmy się w akcję TAK dla basenu w Fordonie!

Baner baseny