W okresie poprzedzającym Boże Narodzenie uczniowie klas IV wzięli udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Swoje prace przygotowywali na lekcji j. angielskiego korzystając z dowolnych technik. Wszyscy pracowali bardzo starannie, dzięki czemu w efekcie powstało wiele wspaniałych kartek. Można je podziwiać w holu szkoły (przy sali nr 7). Po gorących obradach organizatorki konkursu postanowiły szczególnie nagrodzić następujące osoby:
kl.4a: Baryła Nicole, Adam Lipowski, Zofia Nadobna, Oliwia Poziomka, Mateusz Śliż, Maria Tronowska,
kl.4b: Maja Bykowska, Anna Grelewicz, Franek Koprowski, Weronika Możuch, Tymon Sieciński, Natalia Sikorska,
kl.4c: Adam Benabbou, Jakub Bogusławski, Matylda Kałdan, Zofia Ławrynowicz, Piotr Majewski, Julia Wiese,
Wszystkim czwartoklasistom dziękujemy za zaangażowanie i piękne kartki świąteczne!

Organizatorki konkursu: Agnieszka Sobieraj i Magda Studzińska

Konkurs na kartkę świąteczną