W sobotę 24 marca 2018 r. odbył się kolejny już Fordoński Marszobieg. Tym razem ponad 200 uczestników postanowiło na sportowo i kolorowo powitać wiosnę. Dominowały przepiękne kolorowe i barwne wiosenne stroje. Wśród uczestników byli również uczniowie naszej szkoły, którzy wykazali się niezwykłą kondycją i bez większych problemów wspólnie z rodzicami i dziadkami pokonali dystans ponad 2000 metrów i szczęśliwi dobiegli do mety. Każdy z uczestników po pokonaniu trasy otrzymał medal oraz gorący posiłek. Wszyscy zawodnicy pełni dobrej energii i sił witalnych obiecali, iż w komplecie stawią się na kolejnym starcie.
Opracowanie: Beata Polańska i Anna Ledworowska
Galeria>>
Artykuł i zdjęcia na temat Biegu autorstwa p. Miłosza Sałacińskiego

Fordoński Marszobieg na Powitanie Wiosny z udziałem naszych uczniów i nauczycieli