21 grudnia br, dzieci z klasy 3b wraz ze swoimi rodzicami uczestniczyły w spotkaniu opłatkowym. Po odczytaniu przez Adasia Nieruszewicza Ewangelii według św. Łukasza i odmówieniu modlitwy przez ks. Artura Chejnowskiego wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli sobie najpiękniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Następnie przy akompaniamencie pani Marioli rozległy się wspólnie śpiewane kolędy. Spotkanie uświetniły solowe występy trójki uczniów: Tosi Majewskiej, Helenki Zaręby i Łukasza Osińskiego, którzy zagrali swoje kolędy na keyboardzie.
Pod choinką czekały prezenty, a na stołach przykrytych białymi obrusami piętrzyły się słodycze, owoce i ciasta przygotowane przez rodziców. Znalazły się tam również pierniczki, które uczniowie sami wcześniej upiekli. W miłej, świątecznej atmosferze szybko upłynął czas i trzeba było zbierać się na "Jasełka", w których uczniowie klasy 3b również brali udział.
To był piękny dzień, pełen wzruszeń i radości, bo przecież "Bóg się rodzi".

Opracowanie: wychowawca klasy Maria Michałek