„6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie I każde dziecko prezent dostanie.”
Uczniowie klasy 2c z niecierpliwością oczekiwali wizyty Świętego Mikołaja.
Kiedy 6 grudnia weszli do klasy, przywitała ich przystrojona choinka, a pod nią ukryty tajemniczy list. Okazało się, że jego autorem jest Mikołaj. Tego dnia przygotował on dla dzieci specjalne mikołajkowe zadania. Nagrodą za ich wykonanie miały być upominki.
Zabawy było co niemiara. Z wielkim zapałem dzieci rozwiązywały rebusy, układały puzzle, wykonywały różne ćwiczenia gimnastyczne, czy zmagały się z działaniami matematycznymi. Jednak zadaniem, które spotkało się z największym entuzjazmem dzieci było wspólne wykonywanie papierowego łańcucha. Paski papieru fruwały po całej sali, ale efekt końcowy był imponujący.
Dziękujemy Świętemu Mikołajowi za wspaniałą zabawę!
Opracowanie: Julita Ścigany

MIKOŁAJKI W 2C