1 czerwca 2018 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie rządowego programu „Dobry Start”. Dzięki programowi rodzice i opiekunowie – bez względu na dochody – otrzymają raz w roku wsparcie finansowe w wysokości 300 zł. Będą mogli przeznaczyć je na zakup m.in. przyborów szkolnych, czy odzieży na nowy rok szkolny. Świadczeniem zostaną objęci wszyscy uczniowie do ukończenia 20. roku życia. W przypadku dzieci niepełnosprawnych wsparcie będzie przysługiwało do ukończenia 24. roku życia. Program „Dobry Start” to również wsparcie dla uczestników zajęć rewalidacyjno-wychowawczych od 7. roku życia do zakończenia zajęć.
W związku z tym uprzejmie prosimy Państwa o zapoznanie się z załączonym wspólnym listem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Rodziny, Pracy, Polityki Społecznej i materiałami informacyjnymi poświęconymi programowi rządowemu „Dobry Start”.

Dyrekcja

Ulotka informacyjna-1
Ulotka informacyjna-2

Plakat informacyjny
List do dyrektorów szkół
Dobry Start plakat 1

Dobry Start ulotka 1

Dobry Start ulotka 2

2018.06.11 List do dyrektorów szkół Dobry Start 1

Termin: 14.06.2018., w godz.: 7.50 – 13.30
Miejsce: ZSTS CS w Bydgoszczy, dziedziniec szkolny

Ramowy program:
11.50 - mecz o III miejsce

12.05 - WIELKI FINAŁ

12.50 – 13.05 - wybór najbarwniejszego kibica reprezentacji Polski, w rytmach mundialowej muzyki.

13.15 – 13.30 - dekoracja uczestników turnieju piłkarskiego MUNDIAL 2018’, wybór najbarwniejszych, najbardziej pomysłowych kibiców.

7.50 – 13.30 - Konkurs na najbarwniejszą dekorację sali lekcyjnej i wybór kandydatów do wyróżnień za atrakcyjność strojów biało-czerwonych

W przypadku deszczowej pogody impreza odbędzie się w sali gimnastycznej!!!

Serdecznie zapraszam całą społeczność szkolną do wspólnej zabawy…….
Bądźmy całym sercem z naszymi piłkarzami!!!!!!!

Decyzją Dyrekcji ZSTS CS, w tym dniu obowiązuje strój biało- czerwony (zamiast mundurków)!!!

W niedzielę 3 czerwca 2018 r. zespoły Sal-Canto oraz Bella Voce wyjechały do Słupska na obchody 70 - lecia Parafii pw. św. Rodziny. O godzinie 12.00 zespoły zaśpiewały podczas uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks.Biskupa Edwarda Dajczaka. Po Mszy Świętej zespoły wystąpiły także na Festynie Rodzinnym i wykonały: "Bieszczady", "Może i My", "Byle dalej", "Opowieść złotej fali". Po występach dzieci i młodzież udały się na poczęstunek, a także wzięły udział w zabawach i konkursach.

Opiekun zespołów: Barbara Dziedzic
Galeria>>

Wyjazd zespołu Sal-Canto i Bella Voce do Słupska

4 czerwca 2018 r. uczniowie SPTS wzięli udział w XVI Fordońskim Turnieju Warcabowym dla uczniów klas I – III, organizowanym przez SP 67. 
Naszą szkołę reprezentowali: Borys Nesterów – II miejsce, Wiktor Kaczmarek – III miejsce, Wiktor Szymiłowski – IV miejsce oraz Jakub Jaskólski, Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Opracowała: Magdalena Wilk-Piotrowska
Galeria>>

Nasi uczniowie w XVI Fordońskim Turnieju Warcabowym