Jak co roku w zimowym miesiącu – tym razem był to LUTY w murach naszej szkoły dzieci z klasy 0a i 0 b witały kochane Babcie i czcigodnych Dziadków. W naszej szkole zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Dnia 17 lutego o godz. 9.00 klasy 0 zaprowadziły swoich gości po raz pierwszy na uroczystą Mszę św. z okazji ich święta. Następnie zaproszeni goście zostali powitani przez dzieci i zaproszeni do oglądania występu swoich pociech. Oprócz montażu słowno – muzycznego. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.
Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje podziękowania za trud włożony w ich wychowanie.
Opracowanie: Edyta Łapińska
Przygotowanie: Anna Ledworowska, Edyta Łapińska