Sobota 18 lutego czy wszystko gotowe??? Startujemy godzina 20.00. Serdecznie witamy naszych gości. Tulipanki, szampanki…
Dyrektor Collegium Salesianum w Bydgoszczy - ks. Krzysztof Nestoruk otwiera Pierwszy Salezjański Bal Karnawałowy „Salezjanie i Przyjaciele”. Wystrzeliło confetti, muzyka, wszyscy ruszają na parkiet.
Organizatorzy przygotowali liczne niespodzianki. Pierwsza para, która kupiła bilet przez Internet, oraz pierwsza osoba, która dokonała wpłaty w sekretariacie szkolnym, otrzymuje szampana
w podziękowaniu. Pełne zaskoczenie, co nas dziś jeszcze czeka.
Teraz zapraszamy wszystkich solenizantów, wjechał tort i wszyscy śpiewamy STO LAT!!! Ania i Arek
z uśmiechem zaskoczenia, przyjmują życzenia.
Pyszne jedzenie, porywająca muzyka, wyborne towarzystwo, przepiękne kreacje dam i czar garniturów - ten elegancki i szykowny wieczór zostanie długo niezapomniany.
W trakcie balu przeprowadzono licytację, której dochód będzie przekazany na organizację Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka i 20-lecia Szkoły Podstawowej. Najwięcej emocji wzbudziła aukcja lotu samolotem. Rekordowe kwoty padały podczas licytacji Żelaznego Biletu dla nauczyciela upoważniającego do jednego wolnego, pełnopłatnego dnia urlopu na żądanie. Praca nauczycieli jest bardzo cenna. Do kogo trafi ta nagroda?
Sportowe emocje wywołała aukcja zestawu: piłka, koszulka, kalendarz, dar od drużyny Basket 25 - bydgoskich mistrzyń koszykówki. Na licytacji można było również zadbać o urodę, zdrowie, auto i dobrze się najeść. Wszystko dzięki wspaniałym sponsorom nagród, którym bardzo dziękujemy.
Gościom tak się podobało, że wciąż im było mało, tańce nieprzerwanie trwały do 4 nad ranem.
Rozbawieni umawialiśmy się na następny rok.

Joanna Nowaczek Skonieczna – Przewodnicząca Rady Rodziców SPTS
Aleksandra Struk Pituła – Zastępca Przewodniczącej Rady Rodziców SPTS