Koło skierowane jest w stronę dzieci uzdolnionych plastycznie. Zapisy do koła plastycznego rozpoczną się 7 września i trwać będą do 9 wrezśnia br. lub do wyczerpania limitu miejsc (10 osób w grupie).

Pierwszeństwo mają dzieci, które uczęszczały na zajęcia w ubiegłym roku szkolnym. Potwierdzenie ich udziału w bieżącym roku szkolnym - w dniach 2 i 5 września u opiekuna koła w godzinach od 8.00 do 9.00.

Zapisy "nowych" uczestników odbywac się będą w w/w termine w godz. od 8.00 do 9.00 oraz od 14.00 do 15.00 w sali stołówki (piwnica).

Zapisy przyjmuje osobiście opiekun koła.

Zajęcia odbywać się będą w kolejne dni tygodnia dla poszczególnych grup wiekowych. Przewidziany czas rozpoczęcia zajęć - godz. 14.15.

Szczegółowych informacji dotyczących zajęć udzieli przy zapisie opiekun koła - Maria Michalek.

Serdecznie zapraszamy!

„Kraina Tysiąca Jezior”,  Piękna Góra, Gwarek – Centrum Aktywnego Wypoczynku, to miejsce gdzie wypoczywali salezjańscy piłkarze z p. Teresą Stachniczek i trenerem Januszem Kochańskim, żeglarze pod opieką p. Magdy Walczak, językowcy EARLY STAGE szlifujący język angielski z p. Kamilą Sikorską – Hoffmann i grupa kolonijno – obozowa z wychowawcą p. Katarzyną Wiertlewską.
Aktywny wypoczynek, jakże potrzebny dla młodego człowieka. Codzienne zajęcia z żeglarstwa, zajęcia na wodzie, zajęcia teoretyczne, zabawy żeglarskie i wodne, zajęcia piłkarskie, w tym wygrany sparing z Mazurią Giżycko 9:8, po bramkach Jakuba Jaciubka – 3, Wojtka Jędrzejczyka i Jakuba Szelągowskiego po 2, Franka Handke i Maksia Sikorę, zajęcia na wodzie w kajakach, park linowy, ścianka wspinaczkowa, terenowa gra przygodowa, survival czy olimpiada sportów niekonwencjonalnych to formy realizacji bogatego, bardzo atrakcyjnego programu.
Wcześnie rano zajęcia z wędkarstwa. Leszcze, liny, płocie, krąpie. A wieczorny rejs „Łabędzim Szlakiem”. Niesamowite wrażenia.
Zgodnie z naszym salezjańskim zwyczajem ostatni wieczór to podsumowanie i wręczenie nagród.
Wyróżnieni: Gabriela Waszczuk, Maksymilian Kordas, Janek Chilewski, Zuzanna Majchrzak, Jakub Tazbir, Olek Lichota, Lena Wołowicz, Mateusz Gołochowicz, Franek Handke, Alicja Jakubowicz, Julia Ogonowska, Ola Doroszewska, Marta Jędrzejczyk, Janek Sokala.
Najlepsi kajakarze: Antek i Hubert Ogonowscy.
Super wędkarze: Wojciech Jędrzejczyk i Franek Handke.
Mazurski bóbr to Paweł Piekarski, najbardziej dociekliwy kolonista to Wojciech Żarnowski.
Turniej piłki siatkowej w kategorii open wygrała drużyna w składzie: Jakub Gorczycki, p. Kamila Sikorska – Hoffmann i p. Magdalena Walczak.
W kategorii młodszej zwyciężył zespół w składzie: Miłosz Sikora, Maksymilian Sikora, Mateusz Cirson.
W klasyfikacji piłkarskiej zwyciężył Franek Handke przed Miłoszem Sikorą, Jakubem Jaciubkiem, Pawłem Piekarskim i Maksiem Kordasem.
Ahoj ahoj!!
Do zobaczenia….może za rok!!!
Opracowanie: Marek Sikorski