Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 
Polityka prywatności

14 czerwca Basia, uczennica klasy 5a, opracowała i przeprowadziła wartościowe zajęcia dla koleżanek i kolegów z klasy 0a i 0b. Basia opowiadała co wolno, a co jest zabronione na terenie parków krajobrazowych. Basia zeprezentowała swoje prace, które wezmą udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski województwa kujawsko-pomorskiego "Ekologiczny Edukator Szkolny - edycja 2019". Uczniowie "zerówki" byli zasłuchani i zapatrzeni w przepiękne samodzielnie wykonane przez Basię ilustracje. Chętnie odpowiadali na pytania Basi. Chętnie też rozwiązywali zagadki zadawane przez naszego ekologicznego edukatora szkolnego zadawane przey pomocy sprawdzianów stworzonych za pomocą platformy Scratch. Basia bardzo dokładnie przedstawiła informacje o Krajeńskim Parku Krajobrazowym. Przede wszystkim skupiła się na tym, by powiedzieć co wolno, a czego nie wolno robić na terenie takiego parku. Kodeks postępowania w parkach krajobrazowcy dzieci powtórzyły bardzo dokładnie. Dodatkow Basia przedstawiła własnoręcznie wykonaną mapę województwa kujawsko-pomorskiego, na której zaznaczone zostaó 8 głównych dyrekcji parków krajobrazowych.

Serdecznie dziękujemy pani Janinie Dalewskiej i pani Ani Ledworowskiej za możliwość przeprowadzenia zajęć w klasach 0. Było to nowe doświadczenie, które z całą penością nauczyło nas wszystkich cierpliwości.

Koordynator projektu: Magdalena Gaweł
Galeria>>