Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. 
Polityka prywatności

20 maja w czasie zajęć świetlicowych nasza szkolna edukatorka ekologiczna Basia Wójcicka przeprowadziła wspaniałe zajęcia, których tematem przewodnim było poznanie istniejących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego parków krajobrazowych. Basia bardzo ciekawie opowiadała o wszystkich parkach, które wskazała na mapie. Wymieniła wszystkie najważniejsze miejscowości, zapoznała koleżanki i kolegów ze świetlicy z wyglądem logo parków, zwierzętami i roślinami chronionymi na ich terenie. Basia wskazała na ogromnym wydruku rzeki przepływające przez parki kujawsko-pomorskiego. Niezwykle ciekawym podsumowaniem zajęć przeprowadzonych przez Basię był pokaz pięknego filmu o zimorodku, który jest bohaterem logo Tucholskiego Parku Krajobrazowego.
Na zakończenie wszyscy wzięli udział w konkursie na prawidłowe rozmieszczenie parków krajobrazowych na terenie naszego województwa, miast oraz rzek. Sprawdzian wypadł bardzo dobrze. Edukatorka Basia wspaniale sprawdziła się w swej roli. Zajęcia przebiegały bardzo dynamicznie, a koleżanki i koledzy byli bardzo aktywni i zaciekawieni. Poprawnie wypełniona mapa upiększyła gazetkę blisko świetlicy.

Szczególne podziękowania dla Rodziców Basi, którzy pomogli w zorganizowaniu wspaniałego wydruku mapy.
Opracowanie: Magda Gaweł
Galeria>>

Zajęcia z Basią - naszym szkolnym edukatorem ekologicznym