Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
28 Cze 2013

Wszyscy maturzyści naszego Liceum zdali egzamin dojrzałości!

Kochani Absolwenci! Po raz kolejny Wszyscy maturzyści naszego Liceum zdali egzamin dojrzałości!

Ten fakt cieszy nas tym bardziej, że nie wszystkie szkoły mogą pochwalić się takim stanem rzeczy. Dziękuję Wam, Waszym Rodzicom i Opiekunom, że obdarzyliście nas swoim zaufaniem wybierając nasze Liceum
i nie baliście się trudu. Dzisiaj widzimy, że się to opłaciło. Wszak Rzymianie mawiali, że „per aspera ad astra” (przez trudy do gwiazd).

Osobno chcę podziękować p. dyrektorowi Piotrowi Bryzgalskiemu, sekretarce p. Marii Skrzypkowskiej za sprawne i wzorowe przygotowanie dokumentacji i procedur egzaminacyjnych. Nauczycielom, członkom Komisji Nadzorujących Egzaminy, Pracownikom Administracji i Zarządu za dobrą pracę.

Życzę powodzenia w dostaniu się na wymarzone kierunki studiów. Otaczam Was swoją modlitwą, aby Pan Bóg Wam błogosławił, a Maryja Wspomożycielka niech ma Was w opiece.

Życzę pięknych i bezpiecznych wakacji.

Gdy otrzymamy wyniki szczegółowe i porównawcze zostaną one przedstawione do wiadomości.

Ks. Henryk Kaszycki sdb
dyrektor CS

Skomentuj

Brak komentarzy do “Wszyscy maturzyści naszego Liceum zdali egzamin dojrzałości!”

Pozostaw komentarz

• Picasa
Przeczytaj poprzedni wpis:
Podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego LOTS

Drodzy Uczniowie! Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy poświęcali swój czas na rzecz pracy w Samorządzie Uczniowskim LOTS.