Zorganizowany wypoczynek dla młodzieży
02 Cze 2016

II miejsce w VI Bydgoskim Surviwalu Miejskim

1 czerwca 2016 r. odbył się w IV Liceum Ogólnokształcącym VI Surviwal Miejski organizowany dla uczniów szkół średnich.

Do tej ciekawej gry miejskiej zgłosiło się 9 wspaniałych drużyn z Bydgoszczy (I LO, III LO, IV LO, V LO, VII LO, IX LO, XV LO i Liceum Katolickie).

Naszą szkołę reprezentowała drużyna z 1 klasy LO w składzie:

• Maciej Drobczyński
  • Grzegorz Dybowski
  • Jacek Nowak
  • Jan Włodarczyk

Zadaniem każdej z drużyn było jak najszybsze wykonanie zadań w terenie dotyczących m.in. znajomości naszego miasta i jego historii, bydgoskich zabytków, wyznaczania azymutów, określania czasu słonecznego, znajomości geocachingu … Każda z drużyn miała do przebycia ponad 10 km w jak najkrótszym czasie. Zawodom towarzyszyła piękna, słoneczna i upalna aura.

Nasza drużyna zajęła 2 miejsce.
Gratulujemy im tego sukcesu i życzymy zdobywania kolejnych.

Katarzyna Wędzelewska

• Picasa
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wycieczka klas 1 beta i 1 delta – aktywnie i kreatywnie!

W dniach 13-15 maja klasy 1 delta oraz 1 beta przebywały na wycieczce szkolnej w Strzelcach Krajeńskich a dokładnie -...